Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

nie - lucyfer to nie ja ale fajnie wiedzieć że jesteś szczuplutka :p czyli co najwyzej możemy liczyć na chudy krupnik :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej dziś będę śnił o długonogiej szczuplutkiej ciemnowłosej :p a nie o jakichś blondynach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekujeAniele
hej aniolku nie odpisalam bo net padł wczoraj.. ja dopiero wstalam... mam nadzieje ze jestes;0 bo mam problem znow..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo no aniolek byl niegrzeczny:) hehe imprezka mowisz ? a ja wlasnie staram sie zorganizowac jedna w nastepnym tygopdniu na urodziny ale nie da rady wiec bedzie to zwykly dzien 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie odp w twoim temacie:) zrob impreze po walentynkach:":) tez bedzie ok:) a ja Mmm wyskoczylem spontanicznie z kumplami o 24 pojechalismy na impreze:) do clubu:) chodz mi sie niechcialo..potem sie zachcialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to poszaleliscie troszke:) a ja ostro pracuje ostatnimi dniami no a dzisiaj to tylko na wieczor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniol nic szczegolnego zeby sie na forum chwalic:) masz jakies plany na dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mm mozesz zawsze na email napisac,no chyab ze wstydzisz sie swojej pracy:) a co dzis? Mmm jak narazie wcinam rosol z kurą na kaca najlepszy i pewnie tez polece gdzie weiczorkiem balowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłem wielką butlę wina i zapijam w mej realnej samotności i z wami Aniołami i Diablicami co w życiu często są jednym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że wypiję :) bo akurat jestem w takim miejscu mojego życia że nie mam z kim a lubię wino :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiedziałem że na pakowanie też trzeba mieć wenę , myślałem ze to dotyczy tylko artystów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×