Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

Gość Cieniowana
Fajnie, że jesteś - jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ognisty rumak posłaniec między śmiercią a życiem piekłem a niebem grzechem a pokutą nawet sumienia nie mam przed którym miałbym się tłumaczyć :P Witaj Szatanico i niech gniew Twój kobiet o dobrych sercach nie gromi zbyt głośny bo jeśli ktoś winien rozpierdaku w grajdole Anioła to tylko ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieniowana
Mam sporo.. może czyjeś towarzystwo jakoś mnie pocieszy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rumaku Korzystajac z okazji i twojej obecności pragnę sie pozegnać Czas mój na tym topiku dobiegł konca Zreszta powstał juz nowy :) Szef wzywa mnie abym zdała raport z tego co tu sie działo Moze kiedys wróce tu z jakąs misja ;) Aniołku nie daj sie tej rozpuscie Było miło chłopcy ale wszystko co miłe kiedys sie konczy Zegnajcie Pa pa pa pa :D i bawcie sie dobrze , słuzcie pomocą {Aniołku ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieniowana
Do nocnego klubu trzeba mieć nastrój; ja tu sobie siedzę cicho i poczytuję, licząc na zmianę na lepsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , wszystko co miłe kiedyś się kończy a co nie miłe trwa zwykle dłużej - pozdrów swego szefa ale nie mów od kogo - i tak się domyśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) a Wy co ? tak na trzezwo dzisiaj? Woman otworzyla pijalnie:P i nikt oprocz Aniola tam nie zaglada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieniowana
Aniele, taka byle jaka dziś jestem, że chyba powiem dobranoc. Zgłoszę się w lepszej formie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieniowana
Dzięki, Gospodarzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×