Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

Co do wieku jeszcze:) Mam tyle na ile się czuję. Więc na moje oko wszyscy szykujemy się wlasnie na studniówke ;) Buzi dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumaku chodz do mnie. Pogrzejemy;) sie saunie.....potem wyskoczymy na snieg(duuuuzo jest) a potem ......co chcesz......tylko sex z rumakami wykluczam..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmm to wyszło spontanicznie kiedys pomoglem mojej siostrze z chlopakiem,wiec powiedziala ze mam niby dar pomagania,wiec zaczelem w zyciu pomagac,no i zaczeło sie tu na forum .wiesz jestem wrazliwy na ludzkie sprawy to co ludzkie,nie jest mi obce a przejmuje sie bardziej niz przeciętny czlowiek>.. czy pomagam? ja staram sie tylko rozmawiać,wysluchac drugą osobe spojrzec na jej problem,, wystarczy sama rozmowa,wysluchanie by ulzyc osobie potrzebującej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę Ci powiedzieć ,że jestem pod wrażeniem :) teraz mało kto jest wrażliwy na problemy innych ,ludzie gonią za pieniądzem i nie zwracają uwagi na to co się dookoła nich dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick wymyslilem spontanicznie.. :) nie uwazam sie za jakiegos swietego bez grzechu:) ale staram sie byc dobrym czlowiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwussx
polecam fajną stronkę z której można ściągać dużo fajnych plików filmów, zdjęć, muzykę, a także zarobić pieniądze. Klikając w poniższy link http://chomikuj.pl/?page=175369

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pół roku temu poznałam tutaj pewnego chłopaka ,którego mi bardzo przypominasz ,jest w Twoim wieku i też jest taki wrażliwy :) on też nie jest świętoszkiem ale bardzo mi pomógł gdy miałam problemy :) jest moim wirtualnym przyjacielem do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj juz nie jednej osobie przypominalem kogos znajomego:) warto miec ktos kto ci pomoze nawet w internecie,ludzie tu piszą bo chcą byc wysluchani z problemami.w. zyciu realnym nie moga sobie poradzic wiec pisza tu,no trzeba dodac ze są tut eż marne prowokacje,tematy z nudow o niczym .podszywanie sie itp"_"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku tych dennych tematów jest tutaj 3/4 :) a podszywy ...no cóż najwyraźniej niektórzy nie mają odwagi pisać i wyrażać swoich opinii pod czarnym nickiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani :D Ja dziś tylko się z Wami przywitam. Ale bardzo tęsknię za Wami i całuuuuuje wszystkich mocno!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj porabana :) nie bedzie Cie dzisiaj ? dlaczego ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Night to typowa mentalnosc polaków duzo nie nawisci.zawisci,podłosci:) nio nic tu nie da sie zmienic,,cóz trzeba to ignorowac:) a pączków to ja mam dośc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj ciężki dzień miałam. Dodatkowo pączkami się obciązyłam;) Pozdrówcie Rumaczka ode mnie bo go nie widzę. I bawcie się dobrze, jutro opowiecie :D Peszku ty przejmujesz za mnie miejsce na stole;) :p Żegnam się już z Wami:( PA kochani...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja dziś bym najchętniej usiadł na kanapie przy jakiejś fajnej dziewczynie i się poprzytulał przy muzyce :) jest jakaś chętna ? będę grzeczny i tylko o przytulanie mi chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×