Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

chyba całej rodzinie je malowałaś :P teraz będę musiał Cię poić bo pewnie jeszcze nie wyschły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa paznokcie:) Nie z nami te numery kochana, pewnie Anioła odprowadzałaś do niebiańskiej sypialni:P lej Rumaku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wyschly Rumaczku i chyba bedziesz musiał mnie znowu do łóżka zanieść bo ten lakier długo schnie :P porabana - prosze Cie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Peszku, ja bym tam skorzystała gdyby Anioł tylko dał mi szansę;) Ale widać w Porąbanych nie gustuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie będziesz mogła się bronić w tej sypialni bo najważniejsze paznokcie :P chyba że tekłedno znasz :P lejemy następną kolejeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porabana - ja to bym skorzystala gdyby Rumak dał mi szanse ,ale niestety ... :P a tak na marginesie jakos nie zauwazylam zeby w porabanych nie gustowal :P Rumak- te...co ?? niee nie znam jak bezbronna kobieta jestem ::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to k..wa ma być ??? Rumak wytłumaczysz mi co się tu dzieje ? Co to za towarzystwo , co to za imprezy ,orgie nieczyste???WRÓCIŁAM!!!! Wystarczyło 5 dni żebyś sobie panienki sprowadził ? I jeszcze mi tu Anioła i Taka Sobie Samą na złą droge sprowadzasz ?Mam nadzieję że masz na to wytłumaczenie !Czekam ! A ty, kochanku mój , jedyna osobo Dzisiaj przyjdź do mnie, usłysz wołanie Przyjdź przez piekło ostre i szorstkie; Niech się TUTAJ PORZĄDEK stanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale juz jestem i chyba za póxno na porządki Taki tu bałagan ze sam diabeł nie pomoze a co dopiero diablica ;) Duzo sie wydarzyło z półtorej godziny czytałam topik Wyjechałam na 20 str a tu juz 52 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Aniołku założyłam nowy temat ,bo trochę nie wypada pić i rozrabiać w domu pocieszyciela :) Jeśli będziesz miał wolną chwilkę ,to wpadnij do klubu na kufelek piwa ,zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cieniowana
Cześć, Aniele. Zaglądam po te dobre myśli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×