Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

Gość Porąbana - troszkę*
Siema ludzie! No mam nadzieję, że dziś to damy ostro czadu. Żeby niczego nie zabrakło- mam dzis 2 flaszki ze sobą. To co? Jedziem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumak wina nie mam ,ale jak chcesz to mozesz usiasc kolo mnie przy kominku ,krzywdy Ci nie zrobie :P porabana :D witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra siadaj ...kopne Cie w kostke ,albo cos skoro to lubisz :P a porabana to chyba z Aniolem gdzies czmychneli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumak ja nigdzie nie napisalam ,ze Cie nie lubie ,a kopanie to na Twoje wlasne zyczenie :P w kuchni ?? pocieszaja sie?? podgladales ich !! no wiesz !! :P ech mi tez by sie przydal jakis "pocieszacz" ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
Rumak.. lej chłopie! Peszek po kielichu będzie bardziej elastyczna:P Anioł znów mi nawiał, ale dorwe dziada:P Jak myślicie? Mozna zgrzeszyc z Aniołem??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
Anioł gdzieś ty byŁ???? Zaczne myśleć że mnie unikasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co dawno Cię nikt nie pocieszał ? :p mów dziecino co się dzieje ? :D nie idzie mi jak Aniołowi ale zawsze jakiś początek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
Rumak, ty peszkę chcesz wykołowac Draniu jeden?! Ja się nie chcę pocieszac, ja chcę pogrzeszyc. A z Aniołem tom nie próbowała :P Poleje ktos w koncu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
porabana ja mysle ze grzeszyc z Aniolem to moze byc calkiem interesujece doswiadczenie ;) a wykolowac to ja sie nie dam oj nie :D to kobieciarz jest a z tkimi to ja sobie umiem poradzic doskonale :P Rumak dziecino ? haha ja kobieta jestem :P a jesli chodzi o pocieszanie to zawsze sie znajdzie ktos chetny do pocieszenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie jestes? :P nie moge zdradzic moich tajemnic jak sobei z takimi radzic ale uwierz mi ,ze na tym sie znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Aniol tylko Aniol z Porabana :P hmmm czyzby znowu poszli sie pocieszac? :P Aniol ja tez potzrebuje pocieszenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
Dobra Rumak, zapuszczaj jakąs muze. Popijemy potanczymy to sie Aniołowi priorytety zmienią, juz ja sie postaram :P ...polewam....:p skoro chlopy nie nadązają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×