Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

Joanno bedzie lepiej jak pojde ...a humor nie jest taki zly bywalo gorzej :) no to jescze jeden kieliszeczek na pozegnanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakich scen ? ja jestem z tych co scen nie robia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman :) no co Ty :) nie wprowadzilas zadnego zlego humoru ,dobrze ze sa osoby ,nawet wirtualnie, z ktorymi mozna pogadac ,pozartowac ,powiedziec ze jest nam smutno i zle ,a ja pisalam ze humor niee jest zly tylko cos mnie meczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
Bosz... co za rozpusta i to w anielskich salonach. Co za czasy? Peszek gdzie uciekasz.?? Rumak dzialaj cos bo ci sie harem uszczupla ;) Aniol chyba o te przewody zachaczyl i stracil cos przy okazji. Kobiece wdzieki ju zgo nie interesuja:P Wykastrowany czy jak??? ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze chwile posiedze a potem zagonie moja niebianska trzodke do snu......ale ale mialy byc tance,rumak w dzinach tylko a Aniol wogole caly bez niczego a tu spac idzecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
O nic z tych rzeczy, nikt nie wychodzi ;) Joanna zaknebluj drzwi od tego zamku niebianskiego. I niech swiety Piotr stoi na strazy. Balujemy, lejcie ludzie bo sie sciemnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumak już to przerabiałam ,taki zjazd :) Na początku wszyscy krzyczeli ,że świetny pomysł i każdy deklarował swoją obecność a potem zostały tylko 3 osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
Jedziesz Rumak, jedziesz... Pij łatwiejszy bedziesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba jakas inna jestem :P scen nie robie ,foch nie strzelam :D hmmm moze czas na zmiany :D ja niestety musze isc :( jutro musze byc wypoczeta bo czeka mnie ciezki dzien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzicie Rumak juz mnie wygania :( ech ide sobie :( Dobranoc wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Sama - pomyślałem o libacji w realu ale Nocnica mówi że z tego tylko co najwyżej trójkącik może wyjść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Porąbana - troszkę*
Anioł znów dał ciała. lata pewnie gdzies z tymi anielskimi klejnotami na wierzchu, ekshibicjonista jeden (z piekła rodem) :P Takie to jego pocieszania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×