Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziekujeAniele

DZiekuje za pomoc panu o nicku Anioł_Stróz

Polecane posty

czy ktoś jeszcze "na swój sposób" jest niepowtarzalny ( niepowtarzalna ) ? miłego dnia dla wszystkich :) i do wieczora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Rumak, każdy tu jest na swój sposób wyjątkowy. Tyle razem wypiliśmy i jeszcze nie zauważyłeś?? ;) A z tym śniegiem to trafiłeś, w mych rejonach mocno sypie. Do wieczorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa dla jasności... Już nie jestem trochę Porąbana tylko tak zwyczajnie :) ale w czarnym mi do twarzy mam nadzieję;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz Porąbana - jakoś nie miałem nigdy okazji pić z kochającymi inaczej bez względu na płeć więc miałem problem - choć czasem wydawaliście mi się zbyt :wyluzowani" i mało subtelni :D do wieczora - ja właśnie wróciłem . a swoją drogą już Ci nie ufam równie dobrze możesz być policyjną prowokacją która np poluje na Aniołów "pocieszających" małolaty a chłopak naprawdę pomaga tym dziewczynom z serca ! przynajmniej takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekkkłłło
Porabana (ilosc tematow 0>>>>>ilosc postow 1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumaczku, cóż mi zarzucasz konkretnie? Mam wrażenie, że wszystko przez literówkę kilka postów wyżej. (Rumak ja to faceci- miało byś jak*) :) CzY jednak zarzuty są poważniejsze? Anioł pomaga, nie poddaje tego żadnym wątpliwościom. Zresztą wszyscy jesteśmy tu na jego cześć. Poniekąd jako wyznawcy hasła bedącego tytułem tego topiku jak również hasłem przewodnim całej imprezy. Nick został zarezerwowany dzisiaj............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) kafeterianow:) czytalem wypowiedz rumaka:) Porąbana zskad wiesz z kim ja latam? i jak to ujełaś z małolatami?? omagam zazwyczaj ludzią starszym dziewczynom juz dojrzałym:) a z małolatami latalem jak bylem mlodyy heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikłło
i znów zmienił sie na babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może i mnie poniosło po prostu nie lubię facetów co się przebierają w babskie ciuszki i nicki i tańcząc na stole odpinają mi guziki zębami jestem prosty gość i nie znam się na takich żartach zwyczajnie . jeśli już przyznałeś się że jesteś facetem to trzeba choć było "porąbany" się ochrzścić bo jak dla mnie wciąż jesteś za dużą zagadką . tylko tyle i aż tyle polewam . kto chce ten pije - ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coooooooooooo porabana to facet.... ehhh no tak forum internetowe to jedna zagadka nie wiesz co tak naprawde kryje sie podruga stroną.... zniesmaczylem sie fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pewnie przewrażliwiony jestem i się nie znam na żartach ale za dużego kopa od życia poskładanego z kłamst dostałem i tak reaguję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wcześniej się przyznał wczoraj w nocy - jak powiedział że ja to facet i się osobiście zajmie pocieszaniem Quicksand .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumak- chłopie. Ty dalej swoje.. Prostuję po raz kolejny. Porąbana nie jest facetem, to kobieta z krwi i kości, blondynka o niebieskich oczach. To nieporozumienie narodziło się z literówki, która miała miejsce na chyba 38 stronie. Padło (cytuję): "Rumak ja to faceci"... a być powinno "Rumak jak to faceci". Sprawa się tyczyła tego, że Rumak zostawia Panie podczas imprezy jak to faceci... Mam nadzieję, że Rumak nie poczuł się dotknięty (przez męskie dłonie- fuj).. i że sprawa jest jasna :) Uff... dziękuję za uwagę ;) i proszę o wyrozumiałość w sprawie tej niefortunnej literówki. A na imię mi Sandra Rumaczku ognisty :p I abyś nigdy nie wątpił w mą kobiecość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwisz się Porąbana ? aż mną wzdrygnęło że jesteś gejem w przebraniu - kiedyś w realu miałem taki "podryw" ja nic do nich nie mam ale odemnie niech się trzymają z daleka :P dobra wierzę Ci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumak, proszę Cię, źle odczytałeś moje zamiary. Rozumiem, mój zapis mógł być niejasny przez tę nieszczęsną literówkę. Ale taką propagandę przeciwko mnie uskuteczniać??? A kto powiedział że w jakiś szczególny sposób chciałam pocieszac Quicksand. Była podłamana a Anioła nie było, chcialam jej tylko pomóc tak zwyczajnie- po koleżeńsku, jak kobieta kobiecie. Ludzie co za zamieszanie z tego wynikło...?? Tak źle mnie oceniacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze Anioł przeciw mnie?? Nie no ludzie, forum dotyczy pocieszania a mi to chyba zostało się tylko na pierwszej gałęzi powiesić. Co za okropny świat, zahukali biedną dziewczynę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porąbana już wyjaśnione nie ciągnijmy tego - Anioł zasugerował się tym co ja napisałem ! ja przepraszam bo naprawdę tak to wyglądało . nie gniewaj się proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuyuy
Rumak nie przeżywaj ,cał a cały jest nie jasny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumak, proponuję wypić za to całe nieporozumienie ;) I zalac je bezpowrotnie? Polejesz???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i żeby było jasne, ja też jestem w 100% kobietą :) bo widzę ,że tu dyskusja odchodzi kto kim tak na prawdę jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuyuy
ja to nie pije jestem uczolona na cianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nocna. No Rumak zwatpił w mą kobiecość ale juz sobie wszystko wybaczylismy i teraz pozstaje nam tylko przejsc do rzeczy przyjemniejszych :) Kto dzis pierwszy na stole? (jezeli komus latwiej pisac... może zwracać się do mnie po imieniu- Sandra sie kłania Panie i Panowie:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×