Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Gość no to czekamy na 16 dzieckooo
bo kto normalny przy takiej biedzie w naszym kraju rodzi tyle dzieci,, gdzieś tu czytałam o rodzinie z 15 dzieci, moze i tam matka by wam coś napisała ale oni nie mają kompa, a pralkę mają od niedawna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny:) Urodzilam 30 lipca,czyli po terminie duzego bobaska 8lbs.... odeszly mi wody ,corka zawiozla do szpitala i pare godzin pozniej bylo po wszystkim i moge powiedziec najlepszy porod i opieka z mojego 3 krotnego doswiadczenia:) Rodzinka zwariowala na jego punkcie, a dla mnie to tak jakbym urodzila moje pierwsze... ucze sie od nowa, karmie piersia i panikuje przy karnieniu ,czy sie najadl czy glodny ,przy wysypce, zaczerwienieniu dostaje schizy....czasami nie spie w nocy choc ze zmeczenia padam i patrze jak slodko spi.Corka nie zabardzo mi pomaga ..zabawi chwilke jak jest grzeczny ale jak tylko zaplacze juz oddaje a pozatym ma szkole i prace i chlopaka wiec nie ma czasu ....maz pracuje praktycznie na dwa etaty,wiec ja sama:( z malym i psinka. pozdrawiam Was i mam nadzieje ze ktos tu zagladnie ze starej gwardii papa kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny czy ja mogę się do was dopisać mam 2 córeczki i mężowi marzy się 3 dzidziuś tylko ja coś nie mogę się zdecydować czy któraś z was miała taką sytuację że nie była pewna ale jednak zaszła w ciąże i potem już było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladnelam :) stokrotko nie wiem co Ci doradzic mysle ze decyzja powinna byc wspolna,.. czego sie obawiasz?.....dla mnie to byl ostatni gwizdek i nie zaluje... chociaz nie zawsze jest super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No faktycznie coś tu u Was
ucichło królice:) Czyżbyście klepały kolejne baby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja czasami zagladam :) Szkoda,ze tak malo osob juz tu pisze.Lady co tam u Ciebie??? Jak dziewczynki? U mnie wszystko w porzadku dzieciaki rosna jak na drozdzach i tylko po nich widac jak czas zasuwa szybko i, ze stajemy sie coraz starsi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak w afryceee
mało osób pisze, bo mało jest tak durnych matek, które po tyle dzieci rodzą, to trzeba być całkowitym bezmózgowiem aby pakować sie w tyle dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w afryce trzeba byc idiota i egostyczna swinia zeby pisac takie bzdury nawet niku nie masz normalnego moze trzeba cie wysłac do afryki bo tu nie pasujesz fujara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bóg wynagrodzi poświecenia tych którzy maja dzieci i je wychowuja a taki jak ten osobnik szkoda gadac niech zgnije sam jak gałazka nic nie wkłada w to zycie tylko krytykuje ludzi którzy KOCHAJA I SA KOCHANI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×