Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Pretensja

Czworo lub wiecej dzieci-pogadajmy

Polecane posty

Gość do robotyyyy
26 latka bierz się za robienie olejnego a nie siedzisz na cafe, pozostałe też, po stosunku nogi na zyrandol, bo nie dojdzie do zapłodnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja - nie chce Ci sie gotowac tak bez okazji czy moze z tej samej co i mi sie nie chce ? :-P W moim kalendarzu dzisiaj Dzien Matki i od rana sie bycze. Czekamy teraz az corka wroci z koni i jedziemy sie dac obsluzyc do restauracji. Smacznego dla wszystkich :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia to Ty tez dwa razy w roku Dzien Matki obchodzisz? :) bo ja jeden w marcu a drugi tradycyjnie w maju :P A gotowac mi sie dzis nie chcialo bo nie :) wiec bylismy na pysznym obiadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wczoraj byliśmy u siostrzenicy narzeczonego, na 16 urodzinach, duzo osób było i wszytsko co chwilę wyrywali sobie małą z rąk do rąk, finał by taki że wzięłam Natalkę i nikomu już nie dałam, dziecko to nie lalka żeby 20 pare osób co chwilę sobie ją wyrywało... Ogólnie było bardzo miło, Maja nauczyła się wierszyk dla kuzynki i ładnie recytowała :) Dzisiaj byliśmy na długim spacerze, obiad dzisiaj gotowały dziewczynki z tata więc też miałam wolne od kuchni. Dziękuje za miłe słowa :) ale rola mamy nie jest chyba aż taka trudna jka się spodziewałam :D ale ząbkowanie i nauka chodzenia i odpieluchowywanie też więc nie muwię jeszcze siup :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w przyszłym roku same imprezy ;) Oliwia idzie do komuni, Natka bedzie miała roczek ;) Nasza pierwsza rocznica ślubu też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja - polecialam na Wikipedia, bo zaskoczlas mnie marcem :-P Nawet nie wiedzialam, ze 26 maja obchodzi sie Dzien Matki tylko w PL , ale skoro mowisz, ze u Ciebie marzec to stawiam na Wyspy no bo przeciez nie Palau :-P ( musialam sprawdzic co to i gdzie to :-) ) Jakby co, to tu jest wiecej : http://pl.wikipedia.org/wiki/Dzie%C5%84_Matki 26 latka - skoro juz o rocznicy mowa, to przyznaj sie kiedy idziesz do slubu ? :-) Beda dziewczynki kwiatki sypaly ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pia wyspy ,wyspy :) tez nie wiedzialam ze tylko w Pl w maju obchodzi sie sweto matki ,jak to czlowiek ciagle sie czegos nowego uczy i tak przez cale zycie :P Wlasnie 26 latka kiedy u Was dzwony zabija? mrozic juz szampana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ślubu jak w suwaczku było zostało 97 dni więc to nie dużo :P Narazie załatwiony lokal, kościół i suknia ;) Dziewczynką muszę kupić sukienki i narzeczony garnitur jeszcze, taką miałam wizję właśnie żeby Maja zaniosła na ołtarz obrączki na podusi żeby ładnie wyglądało ale nie wiem jak to wyjdzie, a kwiatki będą sypały po wyjściu z kościoła :P druga sprawa to Natalka bo zupełnie nie wiem co z nią zrobić, hałasy jej nie przeszkadzają więc myślałam o zabraniu małej i wiadomo że byłaby w pokoju (hotelowym) i ktoś ciągle by przy niej był, i tak babcie, ciocie i wszytscy inni zaoferowali już pomoc :) a z aktualniejszych uroczytości to niedługo chrzciny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastazja - zapamietam teraz , ze to Wyspy :-) Powoli zaczynam Was kojarzyc. 26 latka - ja czesto jak cos odliczam to wieszam w kuchni metr z Ikei i odcinam po centymetrze. Zawsze mam wrazenie, ze wtedy czas szybciej leci. Natalka bedzie wtedy juz o ponad 3 m-ce starsza i do tej pory duzo sie zmieni. Wazne, ze mozesz liczyc na pomoc i na pewno bedzie to wyjatkowy dzien dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem właśnie :) ja tam takich odcinanek nie lubię, i tak Maja oderwałaby dużo szybciej i tyle by było :P Jeszcze czekają nad wakację z maleńką Nat i też jestem ciekawa jak to nad morzem będzie, jedziemy w to samo miejsce co ostatnio, dość małe miasteczko, w miarę cicha okolica, boję się tylko słońca, upału i jak na plaży będzie, ale mamy taki pół namiot to będzie cień i mała będzie mogla spać, sprawdził się w zeszłym roku jak Majunia była bardzo zmęczona i chciała się położyć na plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty owa 26-latko weź sobie
chociaż raz w tygodniu słownik ortograficzny do ręki, bo robisz straszne błędy, które okropnie rażą w oczy. Wstyd żeby nie znać zasad ortografii, ale w sumie nie ma się czemu dziwić skoro Twoją domeną jest rodzenie dzieci... Pewnie już rozmyślasz o czwartym, bo w końcu 3 już urodziłaś, więc masz wprawę:) A jeśli nie, to zapewne pomoże Ci szanowna pretensja, która ma 4 dzieci i akurat same córki, więc pewnie w niedługim czasie ją dogonisz buahaha. Bo Wy tu widzę rozmnażacie się jak królice. Raz jeszcze przypominam słownik ortograficzny do ręki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja tak tylko o sobię cały czas i się chwalę ale nie mogę się nacieszyć małą :) A co u was nowego i ciekawego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 latka - moj maz kiedys czesto wyjezdzal i trudno bylo dziecia wytlumaczyc, ze tata wroci za 37 dni :-) Zawsze ratowal mnie ten centymetr. Urlop z maluszkiem to spore wyzwanie ale jak sie wszystko madrze zaplanuje i przemysli to na pewno bedziecie milo spedzicie czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry sposób bo łatwiej takim maluszkom pokazywać na centymetrach niż na kalendarzu :) Ja już mam prawie wszytsko zaplanowane więc mam nadzieję że będzie bajecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatrzymacie sie w hotelu czy na kwaterach ? Teraz jest coraz wiecej hoteli nastawionych na rodzine z dzieckiem , zreszta wszedzie mozna wszystko dokupic. Natalka bedzie jeszcze na tyle mala, ze pewnie Ci przespi cala podroz a starsze dziewczynki sa juz na tyle duze, ze tez moga sie w drodze czyms zajac. Jest wiele matek, ktore boja sie podrozowac z takimi malymi dziecmi ale my ze swoimi od poczatku jedzilismy na wczasy i nigdy nikomu nie zaszkodzilo.....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Zapraszam na poranna kawke :) maz porozwozil dzieciaki do szkol a ja jak zwykle z maluchem zostalam :P Kurcze cos ostatnio Dawid nie chce mi jesc,moze to przez zabki. 26 latka dacie rade malucha trzeba od samego poczatku przyzwyczajac do podrozy :) i nowych miejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapraszam na popołudniową kawę :P Właśnie wróciłam ze spaceru z Natalką, byłyśmy odebrać Oliwie ze szkoły a Maje z przedszkola. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann70
Kochane Mamusie jestem mama trojeczki a w lipcu spodziewam sie czwartego bejbika chcialabym dolaczyc do Waszego grona ,pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam syna 21 latek i dwie corki 18 i 17stka, a ja jestem w 30 tc wedlug usg synek, jestem bardzo szczesliwa ale i troszke przestraszona powrotu do kolek ,placzu, nocnego wstawania .. :) tak to dawno bylo:))..nic to.. dam rade:)) rodzine tworzy tez labradorek ktory potrzebuje duzo uwagi , jest zazdrosny jesli ktos okazuje uczucie, nie mozna sie w jego towarzystwie przytulic do nikogo haha prawdziwy straznik cnot.. jest dobry.. na randki dla moich corek. Syn nie mieszka z nami studiuje w innym miescie ,starsza corka dolaczy do niego po wakacjach a ja zostane z najmlodsza i z najjjmlodszym;)) anastazjo Ty tez masz duza roznice wieku miedzy ostatnia corka a synkiem jak sobie radzilas? czasami wydaje mi sie ze nic nie pamietam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam syna 21 latek i dwie corki 18 i 17stka, a ja jestem w 30 tc wedlug usg synek, jestem bardzo szczesliwa ale i troszke przestraszona powrotu do kolek ,placzu, nocnego wstawania .. :) tak to dawno bylo:))..nic to.. dam rade:)) rodzine tworzy tez labradorek ktory potrzebuje duzo uwagi , jest zazdrosny jesli ktos okazuje uczucie, nie mozna sie w jego towarzystwie przytulic do nikogo haha prawdziwy straznik cnot.. jest dobry.. na randki dla moich corek. Syn nie mieszka z nami studiuje w innym miescie ,starsza corka dolaczy do niego po wakacjach a ja zostane z najmlodsza i z najjjmlodszym;)) anastazjo Ty tez masz duza roznice wieku miedzy ostatnia corka a synkiem jak sobie radzilas? czasami wydaje mi sie ze nic nie pamietam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam syna 21 latek i dwie corki 18 i 17stka, a ja jestem w 30 tc wedlug usg synek, jestem bardzo szczesliwa ale i troszke przestraszona powrotu do kolek ,placzu, nocnego wstawania .. :) tak to dawno bylo:))..nic to.. dam rade:)) rodzine tworzy tez labradorek ktory potrzebuje duzo uwagi , jest zazdrosny jesli ktos okazuje uczucie, nie mozna sie w jego towarzystwie przytulic do nikogo haha prawdziwy straznik cnot.. jest dobry.. na randki dla moich corek. Syn nie mieszka z nami studiuje w innym miescie ,starsza corka dolaczy do niego po wakacjach a ja zostane z najmlodsza i z najjjmlodszym;)) anastazjo Ty tez masz duza roznice wieku miedzy ostatnia corka a synkiem jak sobie radzilas? czasami wydaje mi sie ze nic nie pamietam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upss ,przepraszam bardzo cos tego duzo nakopiowalam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann masz wspaniala rodzine,a roznica wieku miedzy Twoimi dziecmi a malenstwem jest duza,ale to nic tak jak napisalas dasz rade :) wiesz jak juz maluszek sie pojawi to i pamiec wraca jesli chodzi o pielegnacje.Zobaczysz ile szczescia wniesie do Waszego domku ten malutki skarbek.A powiedz jak starsze dzieci zareagowaly na wiadomosc o nowym rodzenstwie? Bo u mnie byly wszystkie dziewczyny zachwycone,nie mogly sie doczekac narodzin a jak okazalo sie ze to chlopczyk to juz w ogole oszalaly na jego punkcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:) rodzinka bardzo sie ucieszyla ,ale lekkie zdziwienie bylo tez haha, ..gdy bylam pewna ze dzidzia jest, zobaczylam usg i uslyszalam bicie serduszka, pobieglam z radosci na dzieciece stoiska i kupilam pierwsze body dla noworodka.. sliczne ,maciupenkie i wreczylam kazdej corci po 1ym byly lzy, usciski i pocalunki,. stawialy na brata:)synowi nie chcialam mowic przez cell czekalam az przyjedzie do domku ,wspolnie wybralismy imie dla chlopczyka i w razie czego dla dziewczynki a wierzcie mi nie bylo to latwe haha...a potem powiadomilam reszte rodziny i znajomych.Chodze dumna jak paw:) corki i kolezanki corek zasypuja mnie prezentami dla dzidzi , ofiaruja pomoc ,jest to bardzo mile ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszystkim:) rodzinka bardzo sie ucieszyla ,ale lekkie zdziwienie bylo tez haha, ..gdy bylam pewna ze dzidzia jest, zobaczylam usg i uslyszalam bicie serduszka, pobieglam z radosci na dzieciece stoiska i kupilam pierwsze body dla noworodka.. sliczne ,maciupenkie i wreczylam kazdej corci po 1ym byly lzy, usciski i pocalunki,. stawialy na brata:)synowi nie chcialam mowic przez cell, czekalam az przyjedzie do domku ,wspolnie wybralismy imie dla chlopczyka i w razie czego dla dziewczynki a wierzcie mi nie bylo to latwe haha...a potem powiadomilam reszte rodziny i znajomych.Chodze dumna jak paw:) corki i kolezanki corek zasypuja mnie prezentami dla dzidzi , ofiaruja pomoc ,jest to bardzo mile ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
occh nie moge zalapac czego tak kopiuje sorrki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ann poczekaj az sie maluch urodzi,zobaczysz ze nawet nie bedziesz miala kiedy sama sie nim nacieszyc :P U mnie na poczatku to byly klotnie ktora ma na spacer isc.Ale fajnie ze wszyscy sie bardzo ciesza,no a dumna masz z czego byc w koncu nosisz pod sercem malutkiego czlowieczka :) A zdradzisz jakie imie wybraliscie? u mnie tez imie bylo wybierane wspolnie i rowniez nie bylo lekko :P Gdzie reszta kobietek sie podziewa???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×