Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grizelda-blancoo

czy facet powinien mieć kolczyk?

Polecane posty

Niedługo będziecie przywdziewać zwiewne damskie sukienki i nosic czółenka. Ale to sprawa gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko w penisie akceptable

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian_1982
w czym by facet nie był odziany i tak siostro będziesz chciała od nas tylko jednego! wiec nie wypisuj bzdur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian_1982
i super , i napewno nikt mu nie powie ż ejest ciotą!! szcunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrian_1982
osobiście cie znam , ale spokojnie moge cię wsadzić do przegródki z napisem feministyczna hetera , dla ciebie facet to nieogolony śmierdzący ćwok który robi na twoje zachcianki i nie ma nic do powiedzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lentilka28
Osobiście nie zbliżam się do facetów z kółkiem na prawej ręce, ani z kółkiem w lewym uchu (odpowiednio: mężaty/gej). Zresztą do innych z kółkami też nie... wole skórę niż metal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karim-jabar
głupie pizdy!! jak wy sobie kłujecie cipy to co?? że niby takie fajne jesteście?? kogo to ma podniecać?? chyba tylko was jak sie brandzlujecie ,lesby jedne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diesnatalis
facet+ kolczyk = porażka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ebenezer
Tak, na fiucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karim-jabar
tępa laska + komputer = porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diesnatalis
czyżby się okolczykowany odezwał? Mam swoje zdanie, więc mam prawo tutaj pisać co mi się tylko podoba. Wal się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karim-jabar
to tak jak prostaczko!! a walić to sie możesz ty, najlepiej wal sie pustym łbem o ściane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diesnatalis
Ile masz lat? Teksty jak przystało na piętnastolatka. Wiesz, nie każdej dziewczynie się podobają kolczyki u facetów, nie martw się... nie jestem wyjątkiem ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karim-jabar
mam 29 lat, i nie mam kolczyka, wkórwia mnie wasze szufladkowanie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolczyki może miec, ale byle nie w uchu:O ja też przez kolczykizwróciłam uwagę na mojego- ma w brwi 3 a od kilku lat też w pępku-bo uwielbiam kolczyk w pepku u facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diesnatalis
A kto tu mówi o szufladkowaniu? Chodzi mi o to ,że nie podoba mi się styl, kiedy widzę kolorowe dziury w uszach facetów. O co Ci chodzi... czy jakby mi się to podobało to byłoby już w porządku? Nikogo nie szufladkuje, po prostu facet powinien być facetem , a nie przyozdabiać się w świecidełka. Mi to nie leży. I tyle! "porażka"- czyt. " nie podoba mi się to"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karim-jabar
dobra sorki , poniosło mnie:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej kurwa nawet może mieć w brwi... ale nie w uchu !!! to takie kurwa wieśniactwo że brak słów !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diesnatalis
ta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest powiedziane,ze powinien ale nawet fajnie to wygląda, ale zależy to również od typu urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u facetow w pepku sto razy lepiej to wygglada iz u dziewczyn przynajmniej moim zdaniem poza tym jakos glupio sie utarlo ze kolczyk w nosie, uszachh i pepku jest przeznaczony tylko dla bab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nosie to dla mnie wogole porażka i brak higieny. W uszach ? kolczyki w uszach powinny nosić tylko kobiety bo to ładniej wygląda, jest po prostu KOBIECE i nie wiem po co jakieś zniewieściałe cioty próbują odnalezc sie w tym temacie. Fakt niektore kobiety tez nie potrafią ozdobic sie z głową bo ida na ilosc nie na jakosc i zamist ubrac jakies ladne delikatne kolczyki to wieszają te koła z tanimi cyrkoniami az po szyje i wygladaja jak z remizy :o kolczyki w pępku to dla mnie również wieś totalna tak jak tatuaże z resztą, patologia, ale jesli juz ktos sie upiera to powinna to byc kobieta zdecydowanie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo? bo tak sięprzyjęłó. to bez sensu. musiałabyś zobaczyć jak to u niego świetie wygląda. i od razu piszę, że to nie jakieś śwecidełko tylko typowy kolczyk-banan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, że się przyjęło. Ktoś wymyślił te wszystkie ozdoby właśnie dla kobiet, nie przez przypadek. Po prostu naszym ciałom bardziej to pasuje ponieważ jesteśmy mniejsze, mamy gładszą skórę co jest kobiece tak samo jak błyskotki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i też się przyjęło że biżuteria to błyskotki no wybacz, ale percing jest dla wszystkich, nie tylko kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owszem dla wszystkich ale też zależy jaki kolczyk, u kogo i w jakim miejscu... myśle że nie powinno sie miec problemu z odróżnieniem kogos kto ma troche klasy i wyczucia od kogos od kogo wieje tandetą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×