Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAAAAAAAAAAAaaaaaAA

Szukam pomysłu

Polecane posty

Gość AAAAAAAAAAAAaaaaaAA

Witam. Szukam pomysłu, co można robi mężowi na drugie śniadanie i obiad do pracy? Kanapki mu się już przejadły, szczerze nie dziwie mu się. Najgorszym problemem jest to że nie ma on w pracy mikrofali, gdzie mógłby coś podgrzac. Jeżeli ktoś ma fajny pomysł, będę bardzo wdzięczna. Pozdrawiam i szybkiej wiosny życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty załóz tę działalnosc
cała podstatwówkę, liceum, studia i do pracy robie sobie kanapki, a tu patrzcie patrzcie taki "książę" kanapki mu się przejadły :-P suchy chleb niech je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśl nad termosami, są i takie gdzie można cały gorący obiad zmieścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co może to głupio zabrzmi ,ale mogłabyś mu dać zupę do termosu :) zawsze to ciepłe jedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemnicza a moze lubi
przygotowywać różne specjały dla męża? :) Mój zawsze mi mówi żebym nic nie przygotowywała bo może zjeść na mieście ale jak mam czas i ochotę to sama przyjemność zrobić śniadanie dla siebie do pracy i dla niego. Autorko są takie termosy obiadowe, oprócz tego możesz przygotować sałatkę, jakiś owoc. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piczka samuela na ł
Sałatkę mi do pudła naładuj... owoce przecież też możesz mu dać. A obiad niech w domu je ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my czasem robimy sobie
sałatkę ;) wieczorem do pudełek wkładamy np: -porwaną sałatę/pokrojoną pekińską -pokrojony pomidor -parę łyżek kukurydzy -ew. jakieś inne warzywa które akurat mamy -tuńczyka w kawałkach z puszki/ pierś z kurczaka pokrojoną na kawałeczki/ jajko na twardo w plasterkach lub ćwiartkach (je raczej rano) łosoś wędzony a rano tylko dorzucam po łyżce majonezu lub sosu majonezowego (śmietana+majonez,pieprz) i sałatka gotowa. w wersji domowej robimy ją z sosem czosnkowym, ale w pracy chcemy oszczędzić kolegów :P poza tym czasem bierzemy kawałek ciasta: keksa, biszkoptu, sękacza. jak na kolację robiliśmy pizzę to jej kawałek wędruje z nami do pracy. albo jak zamawiamy to też więcej i potem pakujemy w folię aluminiową i zimną się je. a tak poza tym to jogurty, drożdzówki, a nawet gorące kubki, ot tak dla odmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy
Mam ten sam odwieczny problem. Maz nie lubi "suchego jedzenia" a kanapki wlasnie takie sa. Od razu mowie, ze kanapki robi sobie sam, zeby potem nie bylo znowu, ze sluzaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAaaaaaAA
Dziękuję za odpowiedzi i kilka pomysłów.. Trzeba będzie zainwestowac w termos, ale to z jego zaskórniaków ;p Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam lubie przygotowywac
mezowi sniadanie do pracy :) Sama w pracy nic nie jem bo jakos nie mam ochoty ale mojemu to zrobie z przyjemnoscia :) W ogole bardzo lubie gotowac i spedzac czas w kuchni... Polecam jak wyżej kupić termos, bardzo przydatny, Tak poza tym to robie: salatki, kanapki, jakies paczki czy drozdzowki wlasnej roboty, jogurt, piers z kurczaka lub inne chude miesko ugotowane a do tego salatka i to wszystko na zimno (moj maz tak lubi :)), bułeczki maślane, jakies ciastka czy batoniki, owoce, naleśniki na zimno z roznymi dodatkami i wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż nie zabiera nic do pracy, ale ja czasami robię sobie różne pasty z białego sera, z pomidorem, ogórkiem, na słodko z dżemem, z przyprawami, zależy, co mam. do chleba czy bułeczki albo jogurt i do tego otręby śliwkowe, płatki owsiane.... choć to raczej babskie jedzenie, facet się tym chyba nie naje porządnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×