Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Joan-ga

Wozek Jedo Fyn- jak zamontować budkę w spacerowce?

Polecane posty

Blagam, pomocy- nie wiem jak wymontować budkę z gondoli(z wersji glębokiej) żeby zamontować w spacerówce, a zgubilam instrukcję. Czy ktoś może mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka w ciąży z Michałem, ciekawe co zrobi Ola? Ja tam jej kibicuje... W klinice, Mikołaj jest zaniepokojony awanturą, której był świadkiem. Podstępem zmusza dr Kowalewską do przyznania się do pomyłki. Niestety dr Kowalewska ukrywa przed Mikołajem nazwisko Majki. Ciąża Majki staje się tematem plotek. Ich przyczyną są tajemnicze ogłoszenia o treści "Samotna kobieta w ciąży poszukuje ojca swojego dziecka". Telefon Majki urywa się od głupich telefonów. Aleksandra, w swoich poszukiwaniach matki zastępczej, staje się ofiarą oszusta. Wkrótce, wraz z Michałem, dowie się również o pomyłce w klinice i tajemniczej kobiecie, która może być matką dziecka Michała. więcej tutaj http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/122485 1_3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Element, ktory jest wsuniety w gondole trzeba nacisnac przez tkanine i pociagnac do gory.Jak bedziesz montowac bude na spacerowce,to dopnij taki pas z guma i suwakiem.Daj znac,czy operacja sie powiodla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martalodz
także bardzo dziękuje za instrukcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ktos wypowie sie na temat tego wozka? Tez planuje jego zakup i chetnie poslucham opini osob, ktore juz go uzywaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada

Po latach ja także dziękuję! :D

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Również dziękuję za pomoc 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×