Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lorelei26

Zapraszam na wyprzedaż z mojej szafy

Polecane posty

Może i finansowo by to było bardziej opłacalne, pod warunkiem, że wszystko by poszło, ale myslę, że kupującego mogłyby wtedy odstraszyć ceny. Zakładając, że jedna rzecz kosztowałaby ok. 10 zł + koszt przesyłki ok 10 zł, to wychodzi 20 zł za jedną rzecz, a tu za kilkadziesiąt zł można mieć w sumie kilkadziesiąt ubrań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majtki sa nowe i bardzo ładne, nigdy nie noszone, nawet nie przymierzane, dostałam je na prezent, ale ja wogóle nie nosze stringów. I tak leżą już w szafie kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan idealny tych kremowych
pantofelków....wiesz co to stan idealny?raz założone i już druk wewnątrz wytarty!!!!ha ha ha ,podobnie jest z innymi rzeczami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te buty kupiłam za 70 zł i miałam je na sobie dokładnie 7 godzin. Byłam w nich druhna na weselu i miałam je na sobie od 15 do 22 (do powrotu od fotografa - na dowód mogę załączyć zdjęcia). Nigdy więcej ich nie miałam na sobie bo sa na mnie trochę za małe. Musiałam kupić mniejsze, bo mam wąską nogę i 38 mi spadały. Dlaczego druk się wytarł w ciągu kilku godz nie wiem. Nie są to jakieś drogie markowe buty. Jak napisałam dałam za nie 70 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A napisałam, że stan idealny, bo w ciągu tych kilku godz. nie mogłam nawet trochę ich zużyć. Fleki nie sa nawet o milimetr starte, nie ma na nich żadnych zarysowań. Jeżeli coś miałam na sobie więcej niż kilkanaście razy, to nie pisałam stanu. A zdjęcia są na tyle duże, że kazdy dokładnie może zobaczyć stan wszystkich rzeczy. Nikogo nie chcę okłamać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybacz to co naiszę
ale obrzydzenia dostaję jak widzę ubrania do sprzedaży robione na dywanie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ponieważ usłyszałam wiele krytycznych opinii, to zakończyłam tę aukcję. Więc proszę już nie krytykować:) Noc Kairu, jeżeli chcesz te pantofelki to odezwij się na moje gg: 2109135, podam ci adres mailowy, wyślę więcej zdjęć i jak będziesz pewna, że chcesz kupić, to jakoś się dogadamy:) Jeżeli kogoś by interesowała jakaś tylko jedna rzecz to też proszę o kontakt. Dziękuję każdemu za poświęcenie czasu i zerknięcie wcześniej na aukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oferuszkaaaaaaaaaaaaaaaaaaA
Gość oferuszkaaaaaaaaaaaaaaaaaaAA
Witam Na kilka rzeczy udało mi się znależć chętnych. Bardzo wszystkim dziekuję za zainteresowanie. Postanowiłam te "gorsze" rzeczy oddać do PCK. Natomiast te, które są naprawdę śłiczne i niezniszczone, postanowiłam wystawić osobno na allegro. Poniżej znajdują się linki do butów, kurtki, i dwóch bluzek: z krótkim i z długim rękawem. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia moich aukcji i z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcą a wszysto takie
śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×