Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poniżony27777777

zostałem poniżony przed własną dziewczyną

Polecane posty

Gość poniżony27777777

jestem raczej cherlawym facetem. Z tego powodu zawsze unikałem bicia się i wychodzenia z dziewczyną na imprezy bo tam różni faceci mogliby ją podrywać a ja raczej bym jej nie dał rady obronić. kolega jednak mnie namowił abyśmy poszli we trójkę. Zgodziłem się bo kolega trenuje kulturystyke i tajski boks już od ładnych paru lat. na imprezie jakiś gościu zaczął przystawiac się do mojej dziewczyny, zbywała go ale on dalej swoje. Kiedy zwróciłem mu uwagę to powiedział że możemy wyjść na zewnątrz i załatwić to inaczej. Przestraszyłem się i poszedłem po kumpla który pogonił tamtego. Wstyd mi się zrobiło przed dziewczyną ale później wypiliśmy parę piw i było ok. Zauważyłem jednak że po paru piwach kolega tańcząć z moją laską łapie ją za uda i całuje po szyi. Miałem tego dość i powiedziałem mu aby się od.... od niej. Wyszliśmy wtedy na zewnątrz i on mi po prostu wpie..... i wrócił do mojej dziewczyny. Dowiedziałem się później że tej nocy poszli do niego i ją bzyknął. jestem totalnie załamany. Cały czas nie wiem czemu mi to zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdg
prowokatione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jacie pierdziele
bo kurwa byla, ty sie ciesz ze teraz a nie po slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnnn
masakra jednym słowem.Może zacznij coś cwiczyć.Ja ćwicze taeklondo jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to szmat... byla moja mnie tez puszczala jak jej biling sprawdzilem to mnie szok pierd... i teraz jestem wkorwiony ze ponad pol roku to ukrywala a wczesniej zanim ja poznalem to pracowala we wloszech i tez tam dawala wlochom za kilka euro tak przypuszczam. Miala tez chlopaka we wloszech i tez go puszczala w polsce kiedy przyjezdzala tak wiec mlode dupy nie mysla nic o przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baltazar gabka
Prowo? Bo ja nie prowo to daj sobie gosciu spokój. PO pierwsze to dziewczyna powinna sie na poczatku sama bronic. Jak ktos jesct nachalny i zwykle nie nie wystarcza to dziewczyna moze po prostu odejsc, a ja i to nie pomoze to dac mu zliscia i powiedziec zeby sie odpieprzyl. A skoro Twoja lala dawala sie kumplowi obmacywac to trzeba bylo sobie pojsc i sie wiecej do niej nie odezwac. A tak to dostales wpierdol. Kobiete trzeba bronic jezeli sama sie broni, al epo prostu potrzebuje pomocy. A przed czym ty ja broniles skoro jej pasowalo to macanie po udach i igraszki z twoim kumplem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolego, sam sie ponizyles. Zrobiles sobie wstyd, skarzac sie koledze, zeby polubownie zalatwil sprawe z tamtym gosciem, podlizujacym sie do Twojej dziewczyny. Twoj kumpel na pewno jej o tym powiedzial i stwierdzila, ze nie ma sensu byc z takim tchorzem. Sorry za brutalna prawde. Mogles wyjsc z tamtym gostkiem na zewnatrz. Wpierdal bys moze dostal, ale udowodnilbys, ze jestes cos wart i ze zalezy Ci na dziewczynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każdy może sobie pozwolić
szkoda czasu - prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha i pojechalby do szpitala ona do niego na bara bara bo po co jej taki co sie bic nie umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybyś wyszedł do walki to twój bilans wyglądałby tak: 1. Dostałbyś wpier dol 2. Twoja dziewczyna to dziwka a wygląda tak: 1. Dostałeś wpier dol 2. Twoja dziewczyna to dziwka 3. Jesteś cykor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no trudno nie kazdy jest pudzianem jeden jest taki drugi jest inny a nikt nie ma pewnosci ze jego panna to dziw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super glue
Następnym razem zabierz ze sobą mamusię. W razie czego Ciebie obroni, a i laski Ci nie wydupczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bongo bongo bongo pieknie podsumowane :D po co sie martwisz tym, co mysli o tobie dziewczyna, ktora ma cie w doopie i tak? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znomuuuuu
0,15/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prostee
tylko silniejszy i zdrowszy samiec ma prawo kryć samicę. Takie są prawa natury i z nimi nie wygrasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniżony27, właściwie to twoja początkowo ocena sytuacji była najtrafniejsz - wiesz że na imprezach spotyka się różnych ludzi, więc skoro nie umiesz się bić to na imprezy z dziewczyną nie chodzisz. Trzeba było się tego trzymać. Ale to wydarzenie na swoją dobrą stronę. Przynajmniej już wiesz że twoja dziewczyna jest dziwką i nie ma sensu się z nią dłużej zadawać. To prostee, i właśnie dlatego wszystkie mięśniaki chodzą z dziwkami. Pożądne kobiety chodzą z pożądnymi facetami, ale nie z byle sterydem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innydhyeghs
tylko jak tymi porządnymi zainteresuje sie jakiś mięśniak to nagle stają się dziw.... i to jest naturalna kolej rzeczy. Kobieta chce silnego zdrowego samaca który ją obroni i porządnie zerżnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olcia13588
no kazdy jest jaki jest... wez zostaw ta szmate, bo to zwykła kurwa, nie jest Ciebie warta, a kolega? zwykła swinia, wiem, ze Ci przykro, ale jak ona tak mogła? teraz wiesz ze nie warto. oni bedą załowac bo po takiej przygodzie raczej nie beda razem, a beda załowac ze stracili Ciebie, i teraz pokaz jaja!! olej ja i niech sie wali, niech nie mysli ze bd toba pomiatac. pokaz klasę i zerwij z nimi kontakt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×