Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paczkka poleccona

Jest mi strasznie przykro...

Polecane posty

Gość kajtuś
że ty nei masz nic przeciwko aby chodzil do rodzicow ale ty w tym czasie zostaniesz w domu i zajmiesz czyms.. powinien to zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
widać jest fałszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczkka poleccona
Nie wiem skad wniosek że mąż będzie do niej chodził... Ja z domu nie wychodzę, maż ma pracę a potem jeszcze ze mną musi się cackać, nie ma czasu na odiwedziny. To oni do nas przychodzą. A według tego co było jak mąż tam zajechał to raczej szybko się kontakty nie odnowią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajtuś
no jesli tak by bylo to dobrze ale to na pewno szybko sie zmieni. Wnuka bedą chcieli zobaczyc i pewnie ich jeszcze szpitalu spotkasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdgf
Mi podobny numer wywinęła nie tesciowa a własna rodzona matka. Do dziś z nią nie mam kontaktu, minęły prawie 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba z byla pjana
Wierzyc sie nie chce,chyba,ze byla pjana.W zyyciu bym wiecej jej nie wpuscila do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto daje
i zabiera ten sie w piekle poniewiera. dlatego mam taka dewize w zyciu od nikogo niczego nie biore i nikomu dziekowac nie musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIESTETY KOCHANA
istnieja tacy parszywi ludzie, nie przejmuj sie i sie usmiechnij :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thats_obvious
nie chce mi sie wierzyc, ze masz za tesciowa taka idiotke ! to musi byc prowokacja... jak nie, to ło matko :) ale chociaż będziesz mogła kupić takie łóżeczko jakie TY CHCESZ ! a nie niechciane z magazynu wydane...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie ludzisssssssska
Ja nie wiem co z ludźmi jest na tym forum, ewidentnie jakiś problem z głowami mają! Bo jak temat nie jest o kolejnych pierdoleniu się, temperturkach, sraczkach, pochwach i innych tym podobnych to od razu kłamstwo i prowokacja a autor głupi. Za to mądry każdy kto po raz 65429067 raz pyta czy jest w ciąży, czy temp 36.7 oznacza ciążę i czy pierdolenie się na żabę sprawi że sraczka staraczka zajdzie w ciążę! Ludzie troche powagi i pokory do życie! Inni ludzie na swiecie mają ciut większe problemy niż kopulacja! Ja z męzem przez teściową musieliśmy wyjechać z kraju bo nie dało się żyć z nią! Dopiero teraz gdy nie zna naszego adresu, nie ma telefonu zaczynamy życie bo przedetem to była podstępna flondra która dla drugiego synusia była gotowa połowę kraju wybic. Chciała zabrać? Super! Ja bym się jeszcze pofatygowała i nasrała dla niej do tego wózka i do łózka,niech by miała kuzyneczka super prezent. Przyjdzie koza do woza i pewnego dnia syn i synowa będa na tyle bliską rodziną żeby iść po pomoc a wtedy może zamiast pomocy dostanie figę z makiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto daje
o to chodzi "glupie ludzisssssssssssska" dobrze powiedzialas, w pizdu z nimi. mi nikt nic nie dal i ode mnie niczego nie dostanie.Kropka. niech se wcisna wozek gdzies i pownnas sie cieszyc autorko ze wiesz co to za ludzie i nie musisz sie zludzac na przyszlosc.jak najdalej od takich ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczkka poleccona
No gdyby ktokolwiek przypuszczał że tak będzie... Gdyby człowiek wiedział że się przewróci to by się położył.... Mnie tam tych rzeczy nie żal. Mąż pozyczył pieniądze, pojechał, kupił, na drugi dzień pieniadze koledze oddał. Żyję się dalej tylko to jej postepowanie zabolało... Kiedy przez te tygodnie lezałąm, ona do mnie w tygodniu codziennie przychodziła, pomagała. Ba! Nawet gdzies do lekarza na konsultacje poszłą i mnie ejszcze pocieszała że mnóstwo kobiet w ciąży leży i dzieci rodzą sie zdrowe. Rozumiałabym gdyby ktoś coś od niej oczekiwał, wymuszał czy kazał jej coś robić... ale robiła to z własnej woli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupie ludzisssssssska
Dziewczyno, wierz mi że nastanie taki dzień gdy to onw bedzie potrzebowała twojej łaski! A ty z dumą będziesz mogła jej powiedzieć że per pani ma bliższą rodzinę do pomocy bo wy nie jesteście kompetentni aby być dla niej wsparciem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się;) Olej ją:) a ja zadzwoniłabym do tej kuzynki i pogratulowała dzidziusia;) tak z przypadku powiedziałabym,że jak mój mąż rozkręcał to łóżeczko co jej teściowa dała to zgubił kilka śrubek;) i czekałabym na jej reakcję;) jak powie,że podjedzie po nie czy jakoś je odbierze to wtedy bym jej pojechała ostro! A jakby powiedziała,że nie wie o co chodzi to bym grzecznie wyjaśniła,że to wcześniej był prezent dla mojego dziecka a teściowa go odebrała... p.s...wredna s.uka! Jak można dać coś swojemu wnukowi a potem to odebrać dla innego dzieciaka??;/ Naprawdę współczuję! Moja też nie jest superaśna ale raczej takiego czegoś to by nie zrobiła.. nie wiem bo na razie ma jedyną wnuczkę (moją córkę) a w rodzinie nie szykuje się następne dzieciątko. Nie łam się! Nie długo będziesz miała dzidzię,więc nerwy Tobie nie potrzebne;) Powodzenia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaaaaaaaaaaaaa
ja na twoim miejscu bym jej do domu juz nie wpuscila i trzymala jak najdalej od dziecka. W szpitalu jak zechca cie odwiedzic to poprostu ja wypros i powiedz niech odwiedza dziecko tej kuzynki skoro jest jej blizsza i ze nie zyczysz sobie zeby widywala sie z twoim dzieckiem. Moze to jej da chociaz troche do myslenia i zobaczy ze zle zrobila. I moze chociaz przeprosi,jesli tak to powiedz ze sie zastanowisz czy chcesz zeby twoje dziecko sie z nia spotykalo. Nie badz naiwna i chociaz nie udawaj ze nic si enie stalo. ja bym ja chociaz probowala jakos ukarac, chociazby za ten stres ktory musisz przez nia przechodzic w tej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×