Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faficzka_2006

kryzys dnia dzisiejszego-nigdy wiecej matką!!!!

Polecane posty

Gość faficzka_2006

wyżalam się...jest sobie parka z małym dzieckiem.jak ON wychodzi z domu, to informuje, że wychodzi i już. Jak ONA chce wyjść, to musi organizować opiekę nad dzieckiem, i interesować się kto się zajmie małą. JEGO problemy są mega ważne, wymagają uwagi i pomocy, JEJ problemy to widzimisię i ma się ogarnąć. ONA tylko wstaje w nocy do dziecka, ON ma emocje i nie jest w stanie. ONA ma założyć firmę, bo ON nie potrafi pracować u kogoś (widziałam na własne oczy). ONA nie ma pieniędzy, ON jakimś cudem je zdobywa (w niewielkiej ilości ale zawsze). ONA nic nie robi, ON działa. ech.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem tkwi w związkua nie w byciu matką. Ja nie muszę organizować żadnej opieki, jeśli mąż jest po pracy albo jest w weekend - po prostu zostaje małą i juz - tak samo jak ja z nią zostaje, gdy wychodzi On.Moje problemy są tak samo ważne jak Jego i nie wyobrażam sobie, by było inaczej. Dlaczego pozwalasz na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqeczka88
niektórzy faceci nigdy nie dorastają z chłopięctwa do bycia ojcem czy mężem... ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cóż też tak miałam......... walczyłam, walczyłam i w końcu wywalczyłam równouprawnienie w związku, ale ile mnie to kosztowało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×