Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XEVOX

Czy puszyste kobiety sa gorsze od szczupłych w łóżku?

Polecane posty

Gość lmclk
a co uważacie na temat takiej nie chudej ale takiej nie bardzo grubej? tzn 170 cm wzrost waga 65? chcielibyście taką w łóżku czy tylko takie o idealnym kształcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka Amelka :)
Zalezy co masz na mysli piszac 'puszyste'? Czy te GRUBE ponad norme czy po prostu kobiety ktore maja troche tluszczyku tu i tam i nie sa chudzielcami ani szczuplymi osobami. :) Faktycznie moze seks z kobietami NAPRAWDE GRUBYMI to nie mile przezycie, ale kto wie, ja nie wiem ;) Ja osobiscie nie naleze do najszczuplejszych, waze 64kg a wzrostu mam 168cm. Moj facet nie narzeka na mnie w lozku, jestem wrecz dzika kotka a on uwielbia moje ksztalty i tluszczyk oraz piersi ktore mam w porownaniu do niektorych chudzielcow :) Nie wiem co moze byc seksownego w patyczaku bez wciecia w tali i bez kobiecych ksztaltow? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie co innego puszysta a co innego grube dupska zwały tłuszczu. Zeby dobrać się do cipki to trzeba odsunąc kilka kilogramów nadpiździa. I jak takiej robić orala??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka Amelka :)
Nie wiem jak kobiety chude moga pisac ze inne kobiety ktore maja ksztalty ale nie sa grube, sprawiaja ze facetom opada :) heh... wcale tak nie jest :)) Mojemu nie opada a ma chudszy brzuch odemnie :D hahaha, nie zebym miala jakis wielki bebzon ale mam tluszczyk :D :D i wcale sie tego nie wstydze bo mam sobe ktora szaleje na widok mojego ciala :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka Amelka :)
*osobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciewz to zalezy wyłacznie
od człowieka - co tpo znaczy lepsza czy gorsza? jesli np chuda utyja alebi gruba schidnie, to sie ztobi przez to lepsza czy gorsza? to tenmn sam czlowiek i temperament.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea40
Amelka masz racje! Ja tez nie należe do szczupłych i mojemu prtnerowi to wcale nie przeszkadza,a jest szczupły.Kiedyś słyszałam jak jakiś facet mówił,że kobieta powinna mieć na czym siedzieć i mieć czym oddychać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .motz.
...bo przestaje taka być kobietom a staje się jednym prostym klocem, gdzie fałdy tłuszczu zacierają linię bioder i często się zdarza, że nie wiesz gdzie taka ma przód. to samo dotyczy się chudych szkap. tu jeszcze dochodzi strach, że jak taką będzie chciało się solidnie zerżnąć, połamie się jak zapałka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a puszyste lubia anal?
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolynnn
czy szczapa czy tezsza to kwestia gustu i co kto woli...a czy grybsza lepsza w łozku...hm..to kwestia temperamentu myśle... ale z moich obserwacji i opowiesci koleznek..tak.grubsze sa lepsze w łozku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .motz.
wiadomo że to większość ma rację. Założę się jednak o swoją tygodniówkę, że facet nie wytrzymałby na planecie Ziemia tylko i wyłącznie grubymi loszkami.chociaż nie wiem jakimi by były demonami seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunkier
nie ma co dorabiac teorii prawda jest taka że ja pojawia podpiździe to juz jest mało komfortowo i dla faceta i dla babki nie oszukujmy się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do końca
możesz mnie oświecić co to jest podpiździe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan mastera xxxx
grubsze mają większy temperament gdyż tkanka tłuszczowa zwiększa wydzielanie hormonów zwiększających libido :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pospolitysmeracz
to taki zwał gdy jak stoisz to swojego wzgórka łonowego nie widzisz i nawet wciąganie brzucha nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tluste kobiety sa jak
motorynki fajnie sie na nich jezdzi ale wstyd sie pokazac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzpanwch
A ja Wam powiem że coś w tym jest że większość szczupłych i ładnych babek ma na swoim punkcie bzika tzn wstydzi się swojego ciała-Co powoduje kompleksy w łóżku. Kobiety które nie sa wielorybami oczywiście ale mają i czym oddychać i w co klepnąć są bardziej zadowolone ze swojego ciała umieją się cieszyć tym co mają i mimo że wiedzą iz ich cialo nie jest idealne,znają swe atuty i w łóżku starają się to wykorzystać. A piękna laska wkręca sobie że i tak jest gruba albo że ma coś do poprawy i zawsze będzie mniej zadowolona ze swojego ciała. Głupie ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość11111111
te szczupłe i mające się za 7 cud świata są zimne z tego co doświadczyłem tzw. paniusie a nikt takich chyba nie lubi te grubsze ale nie mówie tu o chorobliwie otyłych są bardziej do kochania ,ciepłe przyjemne i oddane itd. a jak ktoś się wypowie że są do d**y to polecam się spojrzeć w lustro czy czasami on sam nie jest do d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie jakieś fotki dla porównania jakie to idealne jakie to te za grube a jakie kosciotrupy jak tu padło nie raz wrzućcie foty waszych typów kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruchając chuda laske faceci mogą jedynie sobie k***ska poobcierać haha xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie jesteście do kitu . A grube śmierdzą filetami z makreli wedzonymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Puszyste kobiety mogą byc zaje/biste w łożku. Wszystko zależy od temperamentu. Wiem, bo doświadczyłem tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćonan
lubie walić konia będąc naprzeciw nagiej rozkraczonej puszystej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
Ładne puszyste sa zaje/biste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadzczenia wiem że są lepsze ale to nie reguła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwestia seksualności i nie ma podstaw by twierdzić że te są lepsze od tamtych czasami szczupła wysportowana i super pociągająca kobieta jest drewniana w łóżku a ta z nadwagą potrafi zajechać niejednego ogiera to trzeba mieć i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
„Z doświadzczenia wiem że są lepsze ale to nie reguła” x Tez tak uwazam. Moze nadrabiają „braki” seksem, byciem milszym człowiekiem. Choc dla mnie puszystość to nie „brak”, a wręcz zaleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie puszyste, kochanego ciałka nigdy za dużo,ta że nie przejmujcie się opinią chudzielcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12313
12:46 Dokładnie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×