Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

co to za głupia moda z tymi nickami w stopkach?

Polecane posty

Kuter widze, że wykorzystywanie ironii masz w małym paluszku:) tu leja ja nigdy z tobą nie rozmawiałam, kłótni nie było, więc jak ty chcesz się godzić? ogarnij się i zmądrzej. bo póki co , napołowę tematów nie wchodze, bo ty tam jesteś i psujesz je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem ma racje
To chciaz swoja stopke schowaj, bo dziala na nerwy... Jeden temat jakis taki zajebisty byl, chyba cos o najgorszych randkach, a pozniej zaczal sie dialog pomiedzy Toba i jedna taka i malo mnie szlag nie trafil, jak chcac zobaczyc wypowiedz, ktora nie byla Twoja stopka, musialam przewijac, przewijac i przewijac w dol. Pozniej znowu wypowiedz tej panny, Twoja i ta stpoka... Wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocieka? jest przesiąknięta do granic możliwości.;) dziwi mnie tylko, że reszta ekipy z nickami w stopce się nie pojawiła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o to, że lubię ludzi tylko poważnych. mozna pisać ,,z jajem'' , ale mądrze. a nie takie kretynizmy jakimi kafe jest zasypane:O i jeszcze ten ,,slang'' kiedy często gówno wiem?:) (już nie ocieka ani nie przesiąka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dont run from snipers
nie czytałam całej tej zażartej dyskusji, bo skoro stuleja się tutaj wcina to musi być na zajebiście wysokim poziomie, ale powiem tyle, że wolę czytać o "tzytzkach" na tym "forumełe", bo odkąd pamiętam i odkąd tu jestem takie zniekształcanie było na porządku dziennym, niż po raz kolejny wchodzić na topik, gdzie tu leja musi skamleć o fotki czy lizać dupę swoim koleżankom, które pieją, bo wreszcie płeć męska coś do nich pisze. weź się dzieciaku za pożyteczną robotę, bo już się rzygać chce powoli kiedy rozpierdalasz kolejny topik 😴 a co do nicków w stopkach - pojawiło się z sashem, prawikiem szukającym akceptacji. wniosek jest prosty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfvgbhnjmk
tak tu Leja jestes dziecinny, prawie w kazdym poscie czepiasz sie tego slowa i nawiazujesz do niego pary razy, TAK TO SWIADCZY O TWOJEJ DZIECINNOSCI. i zamiast pierdolic jak szczeniak moze sie tym razem ustosunkujesz do wypowiedzi zdzirki : [ [zgłoś do usunięcia] psychiczna kafezdzira (kafezdzira@o2.pl) Rambo, co do stopek masz racje, tez nienawidze tych dlugich, ale nie moglam sie powstrzymac Tulej, z calym szacunkiem... Ale te kwestie z twoimi stopami, ''szacunem do ludzi'' po 2miesiacach pisania na jakims babskim forum, fochy i usuwanie z listy znajomych....Z lekka zal ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym lizaniem, to prawda. na początku topu tuleja na mnie wskoczył, a chyba już na 3 podstronie chciał się pogodzić i obiecał poprawę i pracę nad sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×