Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

co to za głupia moda z tymi nickami w stopkach?

Polecane posty

Jak ktoś chce to moge go wymienic w swojej stupce..za darmo;) W zamian chce tylko aby taka osoba na początku każdego swojego postu pisała: Rambo IX jest moim bogiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot..co......
no ja mysle :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
problem w tym, ze coniektorym poprzestawial sie swiat realny a wirtualnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Z WIRTUALNYM, kurwa, co jest?! ciagle robie literowki:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasze gówno warte stopki zamują tyle miejsca, że zeby przeczytac wcześniejszą wypowieź trzeba sie cofnąc o 2 strony:O Tak jakbyście jeździli z z wielkim banerem reklamowym na przyczepie:P. Większośc waszych wypowiedzi w związku z tym to pół zdania + 2 strony stopki...pajace:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty durniu umiesz?przeczytaj jeszczeraz mój post. no i faktycznie, słowo miech jest lepsze niż forumełe:D odejdź już stąd. kurwa zawsze musimy mieć jakiegoś forumowego dzieciucha-smieciarza tematów?:O a w temacie o kupach to ty jednak bardzo się udzielasz-,,synu glena''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większoś z was to dowód na przerost formy nad treścią jaki panuje na tym forume:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie na ciebie głąbie, tylko na ogół takich forumowych dzieciaczków. i wmawiaj sobie dalej,zniżać się do ciebie nie będę, żeby coś ci udowadniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot..co......
kuter noga vel danny decoy vel ban dole to kolejny forumowy glupek :O juz jarka wypowiedzi sa bardziej sensowne niz twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło mi, że wniosłem cos do tej dyskusjii pomiędzy pustakiem a pajacem.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa. a największym dramatem z punktu widzenia rozwoju merytorycznej dyskusji będzie dla was to, że stąd spadam...sajoNARA:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobie się wydaje, że na ciebie się uwzięłam, bo tylko ty z zainteresowanych tu wpadłeś. a te twoje tłumaczenia, to dla większości są frajerskie:O a mi oczywiście zdarza się chrzanić-jak pijana jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem ani sztywniarą ani dziecinna, tylko akurat. ale to naprawdę przerażające, że chłopak rok młodszy ode mnie jest tak głupkowaty:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A pamięta ktoś afere
z Tajemniczą Damą . Tu Leja puścił focha i usuną ją ze stopki . Foch przedszkolaka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurt i idealna to nie synonimy. acha, czyli jakbym ie była sztywna- to musiałabym być głupia wg ciebie? strasznie ograniczony jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Rambo, co do stopek masz racje, tez nienawidze tych dlugich, ale nie moglam sie powstrzymac:D Tulej, z calym szacunkiem... Ale te kwestie z twoimi stopami, ''szacunem do ludzi'' po 2miesiacach pisania na jakims babskim forum, fochy i usuwanie z listy znajomych....Z lekka zal:o kciuk, nie, wczesniej nie pisalam o tobie z tym pomieszaniem reala i netu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
stopcia koffana lofcia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kciukiem ma racje
A ty, stulejo idz sie schowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×