Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pytania o MACaaaa

Czym najlepiej nakładać pigmenty MAC, co do kresek i jaka baza

Polecane posty

Gość pytania o MACaaaa

Witajcie Mam pytanie dotyczące pigmentów MAC-a. Otóż postanowiłam zamówić kilka odsypek na allegro (na 99,9% jestem przekonana że to oryginały, nie podróbki, których wiele, bo ta os. jest polecana na innych forach, u której można kupić). Chodzi mi mianowicie o to - czym nakładać te cienie najlepiej na powieki?? Prosiłabym abyście mi doradzili jakieś pędzelki / pacynki nienajdroższe i ogólnie dostępne np w rosmanie czy w innym kosmetycznym. Wcześniej używałam gorszych bądź lepszych cieni o różnej konsystencji, ale zawsze nakładałam zwykłymi pacynkami, a kreski robię zawsze albo zwykła kredka, albo eye-linearem, ogólnie lubię ciemne/mocne/nasycone kolory typu mocne fiolety, śliwka, czerń - pisze o tym dlatego, bo wiadomo, że ciemne cienie się bardziej obsypują, a słyszałam że tymi pigmentami (np czarnym) również można robić efektowne kreski zamiast eye-linearem , więc czym najlepiej te kreski robić, pędzelkiem, jakąś specjalną pacynką? Drugie pytanie - jaka polecacie baze pod te pigmenty ?? ( też mi zależy, aby nie była za droga oraz ogólnie dostępna) I trzecie pytanie - jeśli nakładacie te pigmenty na mokro, tzn czego dodajecie dodatkowo, ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×