Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Joljolelo

Czy podobają wam się faceci którzy zgrywaja niedostępnych?

Polecane posty

Gość Joljolelo

Witam drogie panie;) mam do was pytanie a mianowicie, czy podobają wam się faceci którzy maja obojętny stosunek do was. Bo zastanawia mnie toze nie czuje ze jestem przystojny, jestem za to niesmialy i malomowny, a wiem ze się już kilku dziewczynom podobam. Co w tym dziewczynom się we mnie podoba to nie wiem bo rzadko z nimi gadam a jeśli gadam to często ich nieslucham i ogólnie jestem chamski(nie wiem czemu nawet) czy kręci je to ze jestem "niedostępny", czy może mam zła opinie o sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucz już nie szczeka
...bo kobiety lubią chamów:P a nie takie miękkie faje więc skoro jesteś chamski,to pewnie to ich pociąga oczywiście bez przesady jak przesadzisz kopną cię w dupę i spadniesz na pysk:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidze takich na prawdę ;) bynajmniej ja, bo nie podrywam faceta, ale jesli kobieta lubi podrywac to pewnie jej sie to spodoba ze moze "zapolowac". Chamskich też nie znosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobieomajka
ja lubie niedostępnych facetów ale bez przesady:) chamskich nie trawie odrazuz jest u mnie skreslony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joljolelo
Heh moi koledzy śmieją się ze podrywam dziewczyny na niedostepnosc, ale z tego co widzę to na serio chyba działa;) jedynie trudno mi zapanować nad tym ze im bardziej dziewczyna mi się podoba tym bardziej zaczynam ja olewac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×