Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lalama

Ile waza wasze 15 miesieczne dzieci?

Polecane posty

Gość gość
Moj ma 14 mnc i wazy 9500 ale ma bardzo dobra przemianę materii, wiec sie nie dziwie. Ważne aby zdrowo odżywiać nie patrzeć na wagę i tluczyc dzieci bo za mało waza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KArolina198712
moja córeczka ma 15m. waży 9,300. Je więkoszość już tego co my - chyba tylko grzybowych potraw jej nie dajemy. Apetyt ma duży. Zjada Śniadanko, drugie śniadano, obiad ( jednodaniowy zupa lub II danie ) podwieczorek i kolacja. Czasem coś tam jeszcze skubnie w ciagu dnia. Zastanawiałam sie czy nie waży za mało jak na wiek bo w naszym otoczeniu dzieci w jej wieku waża już koło 11/12kg ( w dodatku cześć z nich słabo jedzą ) Ale ostatanio zrozumiałam że widocznie ma taką przemiane materii ( i oby jej tak zostało ). W sumie to tez wpływ na jej wage ma to że jest dzieckiem które ciagle ejst w ruchu... mało śpi i spedza mase czasu na dworze. Rozwija sie w mega zawrotnym tępie , jest zdrowa ( ani razu nawet kataru nie miała - hartujemy ) wiec chyba waga tu nie jest najważniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina198712
Dodam jeszcze że je sama bo tak woli. Wychodzi jej to super choć nie odrazu było kolorowo. Łyżeczkę dostała w ręke jak miała niespełna 7m ( o zgrozo ) ale co tam! wszedzie było jedznie ( teraz tez sie zdarza ) ale efekt jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma 8msc i wazy 10kg Jest szczuply je tylko jedno mleko dziennie 180ml a reszte zupki miesko jogurty kaszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleczqa

moj 15mcy, 12,5kg. ma spory brzuszek. wydaje mi sie, ze je malo... ale przybiera w miare OK. rano o 7 je pol kromki z twarogiem, ok 9 drugie sniadanie , musli, o 11.30 obiad (ziemniak, makaron z sosem etc.) spi 1-2h, ok. dostaje 14 owoc, 15:30 zupka z miesem, 18 kolacja (kanapka) w nocy spi na cycu... moze wtedy nadrabia 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka

Moja mała ma 15 miesiecy i waży 8,2 ale nie chce jeść nic oprócz owoców i warzyw. Potrafi zjeść pół papryki na raz, a kanapkę ugryzie może trzy razy z obiadu zje małego ziemniaczka i pomidora lub ogórka a mięsko ląduje na podłodze. Mleczko pije trzy razy, karmię piersią.  Troszkę się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia

15 miesiecy i 9,8kg 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gmin

15 miesięcy i ma 11 kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×