Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie lada wkurzona...

Mój facet nie myje zębów i kąpie się raz w tygodniu !!!!

Polecane posty

Gość Nie lada wkurzona...

Witam. Jesteśmy małżeństwem od półtora roku a ze sobą prawie pięć lat. Mój luby nigdy nie był Olivierem Janiakiem ale mył zęby i kąpał się co trzy dni. Teraz jest jakaś masakra! Myje zęby dopiero jak mu powiem ze wali mu z gęby tak że mało się nie porzygam... śmieje się jak głupek i idzie z łaską umyć zęby. Jest taki przystojny i mnie pociąga ale jak czuję odór z gęby to juz mam dosyć i przechodzi mi chęć na amory. To samo z resztą ciała. Pracuje fizycznie i kąpie sie raz w tygodniu!!! Jak można dupę myć raz w tygodniu ;( Nie mam ochoty wkładać mu ręki w majtki bo potem śmierdzi mi ręka:( Sama myję zęby dwa razy dziennie i myję się codziennie. Głowę co drugi dzień. Ja wiem że to brzmi ohydnie ale anonimowo proszę o pomoc. Może któraś kobitka miała taki problem i udało się jej zmienic nawyki męża?? Będę wielce wdzieczna za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EellooX
Ja jestem facetem ale napisze Ci że ten problem raczej wynika z lenia niż jakichś skrzywionych przekonań co do higieny(takie też bywają)to nie jest dziecko. Nie możesz o mu kazać czegoś zrobić bo jak nie to dostanie. Fakt. Awantur też nie bardzo bo może się buntować i na siłę będzie forsował"swój styl"ale możesz go podejść. Sam jako facet wiem że na nas są sposoby. Moja kobieta potrafi mnie przekonać do wielu rzeczy oczywiście w granicąch zdrowego rozsądku bo ja sobie na głowę wchodzić nie daje ale np może go po prosić by "częściej"próbował tego super żelu pod prysznic i dewodorantu albo pasty który mu kupiłas-musisz kupić coś specjalnego i nalegac by tego użył bo to Cię szczególnie kręci a chyba mu zależy na udanym seksie. To nie musi być prawda ale kup jakieś rzeczy które fajnie Ci pachną i nalegaj. Powiedz że szczególnie Cię to kręci jak czujesz ten zapach. Pozatym zauważyłem że to czasem jest kwestia braku wzorca dobrego i dobrze przemawiajcego do mężczyzn. Bywa że taka systematyczna pielęgnacja ciała w odczuciu niektórych osób to jest niejednorodna pod męskim kątem. Często się spekuluje że jak ktoś zbyt dużo myśli o swoim wyglądzie i np jakichś kosmetykach to musi być "lewy"czasem w połączeniu takich przekonan z lenistwen potem dochodzi do takiego stanu. Musisz przekonać go że czystość to pewna jakość. To również przyjemność i atrakcyjność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapielek
Ja od urodzenia kąpię się raz na tydzień, dzięki temu alergie czy wysypki są mi obce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olCia.
fuuj ja bym zostawiła bydlaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koronowana głowa
namydlij mu oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje ci ale
da rade to naprawić, miałam to z moim. On nawet spał w tej koszulce, w którj chodził cały dzień i dopiero rano nakładał nową, taki miała nawyk z domu rodzinnego. teraz kąpie się co dzień po pracy :) a też pracuje fizycznie. Teraz jak mamy ciche dni - nieważne o co - kąpie się nadal codziennie!! i zęby myje - kupuje mu Elmex, wmawiam mu trochę, ze ma słabe zęby i żeby nie pogubił ich zbyt wcześnie, działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolałabym być starą panną niż żyć z takim brudasem, fuuuuuj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panmarek
problem to będziesz miała jak sam z własnej woli bedzie mył zęby i zmieniał koszule bo to sygnał że na horyzoncie kobieta;) tak na poważnie to pogadaj a potem inny pokój,brak posiłków sexu itp. Jak można żyć z takim flejtuchem bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjehje
Przypominaj mu codziennnie ze ma isc się umyc bo jak nie to wyleci na podłogę. a Jezeli nie będzie słuchał to powiedz ze sie wyprowadzzasz i dopóki się nie zmieni to nie wrócisz.. i wyyprowadz się do jakiejs kolezanki na kilka dni albo do rodziców. Musisz mu twardo pookazac ze to nie zarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big mclarge huge
Jak mozna sie kapac raz w tygodniu i to jeszcze w takie upaly ? :o Ja wytrzymam max dzien bez niemycia sie. Przeciez jaja sie poca i to czuc... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wcześniej Ci nie
przeszkadzało, że kapał się co 3 dni? dla mnie to jakaś masakra, gdybym miała takiego brudasa w domu, to natychmiast dostałby eksmisję z łóżka i z kuchni pewnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia?Czekasia88
rob mu wieczorem kapiel i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruoch
postaw sprawe jasno - jak nie zadba o higiene to zero seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prukacz pospolity
a co z pierdzeniem i dłubaniem w nosie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijkopjmikp
brak mi słów, jak to nie prowo to dla mnie to jest nie do pomyślenia,masz świnie i fleja a nie męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniczka2i2312313
o matko współczuje ... mój jak sie nie umyje dzien to dla nie to jest nie do pomyslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ojciec był taki sam
jak twój mąż , po ślubie z mamą przestał myc zęby i kąpał się raz na tydzien , uwazaj bo po nastepnym jego krokiem bedzie zaniechanie tych kapieli po ilus latach matce po wielkich awanturach udawalo sie zapedzic smroda do mycia a i tak robił to niedokładnie na odczepnego w efekcie czego musielismy wstydzic sie za niego , smiedział potem, fajkami i tym syfem z geby , ja nie pamietam zeby matka kiedykolwiek go pocałowała , spali w osobnych pokojach ze wzgledu na jego higiene szkoda ze nie miała tyle siły zeby pogonic dziada bo napsuł wszystkim krwi do ostatnich chwil jego zycia , nie mam do niego szacunku za grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lord Arkadiusz25
Chcącemu nie dzieje si ę krzywda, tym bardziej, że już przed ślubem był pospolitym brudasem (ale za to przystojnym i wysokim). Pretensje więc możesz mieć tylko do siebie, a jego już nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 733ori844
no jak małżeństwo, to ci separacja została, bo co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż się myje 2 vrazy w tygodniu też śmierdzi nie myje zębów, nie przytula mnie, nie chcę się ze mną kochać tylko w weekend jak się wykąpie ewentualnie napije wódki, jestem fajną kobietą, dużo w życiu straciłam w miłości nic nie użyłam, do tego alkoholik, nic mu się nie chce, leży tylko na kanapie, ma 43 lata i rodzice dużo robią za niego bo twierdzą że on nie ma czasu,mamusia nawet mu czyści auto....obecnie odstawiłam go na bok jesteśmy w separacji a on się zmienia i za każdym razem mi mówi co zrobił, myśli że 1,3 pół roku będzie tak robił a później co może wróci do tego samego, byłam u psychologa, pani psycholog kazała go kopnąć w 4 litery i się wyprowadzić stwierdziła że nam 3 dziecko i to niepełnosprawne, moja mama twierdzi że nam go kochać bo zawsze to robiłam rzucałam się na szyję, całowałam,nie pamiętam nawet żeby on mnie całował masakra co ja przechodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×