Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podoba Wam sie ta suknia

podoba Wam sie ta suknia??

Polecane posty

Gość podoba Wam sie ta suknia

pod koniec roku wychodze za maz i pomyslalm sobie, ze moze kupie suknie slubna slubna na allegro - sadzilam, ze bedzie taniej bo ceny w salonach mnie przerazaja ale trudno tez zdecydowac sie na zakup po obejrzeniu aukcji, a jezdzic do sprzedajacych i prztmiezac ciagle w roznych miejscach tez zajmuje czas mi sie spodobala taka - co o niej sadzicie?? no i jest to chyba moj rozmiar http://allegro.pl/item911720222_suknia_slubna_warszawa.html moze ktos doradzi czy oplaca sie kupic na allegro - jakie macie z tym doswiadczenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba sie pozygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slub mam juz za soba wiec trudno mi patrzec pod swoim katem ;) faktycznie jest fajna, ale jak dla mnie to za duza ja wstepnie tez szukalam na allegro ale jakos nie trafilam na nic fajnego w swoim rozmiarze i okolicach miejsca zamieszkania i kupilam w salonie, gdzie uszyli mi na miare, ale teraz jest tyle krawcowych, ze mozna dopasowac do danej sukni albo mozna sie dowiedziec w jakim salonie kupiona zostala sukienka i tam na pewno powinni wprowadzic poprawki krawieckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SSo
Szczerze to nie bardzo,. Wygląda jak beza. Ale każdy ma swój gust i musisz się w niej dobrze czuć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ----komentatorka----
góra by jeszcze była ok gdyby nie te cosie do niej przyszyte. tiulowe wstążeczki? dół bez tego fartuszka bo straszliwie pogrubia. rozmiar i tak duży a te marszczenia bardzo wzrok przyciągają i powiększają biodra. ogólna ocena-nie. masz sporo czasu, zdążysz poszukać czegoś bardziej sensownego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsgfvsdgfvswgfv
dokładnie jak nosisz wiekszy rozmiar to kup suknie która Cie optycznie wyszczupli a ta suknia z allegro pogrubia i to koncertowo, nie moga być takie naszywane materiały w miejscu gdzie i tak kobieta jest potęzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekolade
powinnas poprzymierzac sukienkie z tzw. francuskimi cieciami bo to optycznie cie wyszczupli. i zapomnij o falbanach i marszczeniach!!! i poprzymierzaj tez suknie na grubych ramiaczkach ktore ladnie pokdresla biust.... nie polecam allegro, raczej pochodz po salonach, poprzymierzaj w czym ci ladnie i szukaj krawcowej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszę brutalnie
- przy takiej figurze w niczym nie wygląda się dobrze. A suknie jest wyjatkowo koszmarna, zwlaszca to coś beżowego w pasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszę brutalnie
Masz przed soba cały rok, więc spokojnie możesz zrzucć kilkanaście kg i będziesz wyglądać uroczo a nie jak parówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to lipa
T-R-A-G-E-D-I-A !!! ZA DOPLATA BYM NIE CHCIALA :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papu ga
okropna , te kolory i te budynie wokoło , no paskudna , poszukaj , tyle pieknych sukien dziewczyny sprzedają , możesz też kupić nową suknie z wieszaka , taka która przymierzają dziewczyny , oni czyszczą , dopasowują i dużo taniej wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowjsd
zupełanie nie dobrana suknia do tej laski , okropna jeszcze ten welon z lamówką , właśnie wychodzi to że najpierw zakochują się w sukni na modelce i na siłę wciskają na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miko1234
Wygląda jakby cos jej sie porwało... Może nie wygląda jak locha, ale dużą jest, i moim zdaniem takie falbanki jej zaszkodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę DUŻA ta suknia - a dziewczyna na zdjęciu bardzo niekorzystnie w niej wygląda. Ja też nie jestem kruszynką więc miałam obawy w czym będę dobrze wyglądać. Na początku nie było łatwo ale Udało się. Znalazłam ją w drugim salonie sukien do jakiego poszłam. Jak tylko przymierzyłam tę suknię to się w niej zakochałam. http://www.mlodaimoda.pl/suknie-slubne/san-patrick-kolekcja-2010/suknia-slubna-san-patrick-emblema.html DLATEGO : PRZYMIERZAĆ !!!! PRZYMIERZAĆ !!!! PRZYMIERZAĆ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Marsta
śliczna suknia , te falbanki to jest tren? odpinany czy podpinany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowjsd
nie wiem dlaczego mi zakropkowano wyraz zakoch,,,,, ują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te falbanki to odpinany tren. I tak naprawdę wcale go nie musi być. Mnie się osobiście nie za bardzo widzi ale był w komplecie. Ja zamiast trenu wybrałam sobie welon w stylu hiszpańskim - taki długi, długi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mógł zmienic zdanie
to coś beżowego wspaniale poszerza. suknia fatalna, źle dobrana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsta, też mam zamówioną Emblemę. Sukienka mi się spodobała dopiero kiedy zobaczyłam ją na żywo, na zdjęciach nawet nie zwróciłam na nią uwagi. Tylko, że mi w salonie powiedziano, że tren to dodatek i nawet go nie mieli. Czy Ty dostałaś go w zestawie? Tak tylko pytam, też mam zamiar założyć długi welon a ten tren wcale mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abbey
ten fason bardzo pogrubia, nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknia jest duża, bo to rozmiar 44-46, a nie oszukujmy się kobietom w tym rozmiarze nie jest łatwo znaleźć suknię i zawszę ta sukienka będzie wyglądała na "dużą". ta akurat jest tragiczna, na pewno znajdziesz coś lepszego np: http://allegro.pl/item936672428_suknia_slubna_agnes_nr_1827_rozmiar_42_44.html to rozmiar 42-44, a panna młoda wygląda na góra 40, także efekt wyszczuplenia udało się osiągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o chryste panie /
idź do salonu kupić suknie ślubną. aż taka leniwa jesteś ?? no nie przesadzajmy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawno po
ja wybrałabym coś w tym stylu na twoim miejscu http://www.lisaferrera.pl/suknia/l504 rozmiar 44/46 to duży rozmiar a pewne manklamenty powinno się tuszować natomiast sukienka o której piszesz wszystko pogrubia, te kolory, falbany, chyba nie chcesz wyglądać jak beza na własnym slubie. optycznie wyszczupla gładkość no i ramiączka (np. jedno przez szyję), które wydłużają tułów. ale proponowałabym poprzymierzać sukienki w salonach róznego typu wtedy się przekonasz w czym jest ci najlepiej, bo każda z nas w tym samym wygląda inaczej, ja tak przynajmniej zrobiłam. a sukienkę uszyła mi krawcowa za połowę ceny salonowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukaj dalej
Ta suknia jest beznadziejna i tak jak dziewczyny juz pisaly pogrubila jeszcze dodatkowo mloda, wyglada to beznadziejnie.... Szukaj, moze znajdziesz cos sensownego... Ja prawie dzien w dzien szperalam na allegro i znalalam wymarzona dla siebie sukienke za jedyne 600 zł !! Za kilka dni powinnam ją mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga autorko! Suknia, faktycznie, mocno pogrubia. Znacznie lepiej wyglądały te wskazane przez komentujące - mimo równie dużego rozmiaru. (Choć to nie największy rozmiar przecież.) A co do komentarzy na temat tuszy i zrzucania kilogramów - Ludzie! Opamiętajcie się! Czy Ktoś o większym ciałku jest od razu feee? Kto powiedział, że autorka źle się czuje sama z sobą? Może jej ten rozmiar nie przeszkadza, a jedynie szuka ładnej sukni dla siebie? A może już zrzuciła kilkanaście kilo i obecna figura jest dla niej olbrzymim osiągnięciem? Powodzenia w poszukiwaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pani od sukni wyżej
tragiczna kiecka, lata 80-te?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×