Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolala

minetka

Polecane posty

Gość kolala

Dziewczyny, jak myslicie czy faceci lubią gdy podczas minetki są trzyma sie ich za głowę? Uwielbiam głaskać mojego chłopaka i trzymac ręce na jego włosach gdy to robi, ale nie zniosłabym gdyby to on trzymał mnie za głowę podczas seksu oralnego(gdybym to ja byla stroną czynną ofc, czułabym sie chyba upokorzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunka1991
ja trzymam chłopaka za głowe i mówi że bardzo to lubi :) on też trzyma mnie za główke gdy ja mu robie ... czasami tylko głaszcze po włosach zależy , ja nie czuje sie przez to upokorzona , nawet bardzo to lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenbolon
jestem facetem i to lubie:-) nie chce sie wtedy nawet na chwile odrywac..lubie jak przyciska mnie mocno do swojej cipki...ale lubie tez ostro zerznac ja w usta...chce zeby krztusila sie moja sperma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenbolon
wiem..ale ma to w dupie...ja tak lubie i moje kobieta tez:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolala
i nie czujesz sie nie wiem... wykorzystywany, kiedy Twoja kobieta Cię tak przyciska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu ty sie po prostu
nie zapytasz swojego chlopaka o to??? Ludzie....rozmawiajcie ze swoimi partnerami o tym co lubicie, a czego nie. Przeciez kazdy jest inny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesli chodzi o to co napisal
trenbolon, to powiem ci stary, ze dlawienie sie sperma jest okropne! Ja przez to w ogole starcilam ochote na robienie lodow mojemu bylemu. A teraz mam juz innego i uwielbiam mu to robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asssssskii
hah a mój chce bym sadała mu całym cieżarem na głowe gdy robi minetke ale ja nie chce tak. A tak wogole nie ejstem gruba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkaula
o masz ci los..to siadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×