Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

abc101

Czekam na Małego Księcia....ale po podróży po planetach

Polecane posty

Czekam na Księcia....., a więc:"Gdzie jesteś Maly Książę gdzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atrybut pokazal hoho tylko hameraitem bedzie musial pomalowac jak tak bedziesz zwlekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja się usune na razie, bo czuję, jak Nooo przebiera już niecierpliwie nogami, żeby......, ale wpadnę co jakiś czas..może Książę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że nie wpadnie......ale trzeba mieć nadzieję:( A może już wpadł tylko o tym nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie moi drodzy....idę sie wykąpać....Bo Nooo tego przecież nie zrobi.....Wpadnę do Was jeszcze...Bawcie się dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie moi drodzy....idę sie wykąpać....Bo Nooo tego przecież nie zrobi.....Wpadnę do Was jeszcze...Bawcie się dobrze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinni wycofać tę ksiązke
Pewien bogaty pedofil (bo czy biedny pedofil poruszalby sie samolotem?) z powodu awarii musi ladowac samolotem na ciezkim zadupiu. Spotyka chlopca. Cieknie mu slinka. Zadnych rodzicow, zakazow nie musi juz byc wujkiem ani kolega z pracy tatusia. Poniewaz chlopiec zdradza objawy lekkiego jobla - pedofil zarzuca tradycyjne sposoby lowienia na cukierka, zamiast tego funduje dzieciakowi rysuneczki, pogadanki, zagadeczki, przez co gowniarz zafrapowany wraca do pana wciaz i wciaz. Pedofil jak to pedofil dziarsko pozwala chlopcu snuc fantazje na temat planet i podrozy wizyt u jakichs krolow i ksiegowych (ladnie ladnie od razu widac ze smarkacz zorientowany w temacie, ciekawe za co dal ksiegowemu).Fantazje sie snuja, chlopiec zalotnie omdlewa i ciach mamy postmodernistyczna (tego slowa uzywam zamiennie ze slowem "kurwa") wersje pre Lolitki. Niedopowiedzenie ma szczegolna sile w tym przypadku, ktore znakomicie odczytal rezyser filmowej wersji tego mega i arcy zboczonego dziela literackiego. Widok mezczyzny niosacego (podobno martwego chlopca) ma tak porazajacy ladunek dwuznacznosci ze musialem przelaczyc na inny kanal bo zrobilo mi sie niedobrze. Ludzie tego chlopca UKASIL WAZ!!! Czy zastanawialiscie sie kiedykolwiek czyj waz to byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cie to teraz, mam mieszane uczcia ,kto po drugiej stronie siedzi, chyba stad spierdalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×