Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość principessina

czy wasi faceci robia wam niespodzianki?

Polecane posty

Mój chciał mi kupic kwiatka w doniczce, ale nie widział fajnego:D wiec kupił róże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wyglada zwiazek z dluzszym stazem, tylko na poczatku faceci staja na rzesach , potem juz nie . Takze ja chyba wole byc sama , albo juz konczyc zwiazek po pol roku . Ja sie staram , dbam o siebie , jestem sexi , inni ogladaja sie na ulicy i to mi schlebia bardzo, a on gapi sie w te swoje akwarium , sex raz na tydzien , mowi ze mnie kocha oswiadczyl sie , ale gdzie te PLOMIENIE ja sie pytam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham całym sercem
Mój Skarb sprawia mi niespodzianki. Np: Mówiłam, że w pracy strasznie marzną mi nogi, bo jakos chłodno, siadamy do obiadku, a tam mój mężczyzna daje mi skarpetki takie mięciutkie, cieplutkie..." żeby Ci stópki nie marzły" mmmmmm -Przyjezdza po mnie do pracy zawsze, takze niespodzianka codzień:) - Batoniki, czekoladki zawsze, gdy robi zakupy. - Kiedy mam okres, zawsze zostawia mi w kuchni moje ulubione pączki. - Imieniny, urodziny, rocznice, zdane egzaminy- zawsze kupuje mi piękne bukiety i różne prezenty:) Dużo tego naprawdę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość principessina
tak wyglada zwiazek z dluzszym stazem? moj w ciagu miesiaca kiedy jestesmy razem nie stanal na rzesach, brakuje mi tego i wcale nie chodzi mi o jakies niezwykle wyczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czego Ci brakuje? kwiatów, czekoladek, spontanicznych wyjść do kina czy czegoś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie robimy niespodzianek
bo wy jestecie niezle pojebane i nas co 5 minut smsami sprawdzacie:D ciezko zrobic wam niespodzianke albo cos kupic, skoro ciagle macie nasrane we lbachD:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jak fajnie dostałas mieciutkie skarpetki a moj to daje mi tylko swoje do prania taki drań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh zwiazek co wy wiecie.....
" tak wyglada zwiazek z dluzszym stazem? moj w ciagu miesiaca kiedy jestesmy razem nie stanal na rzesach, brakuje mi tego i wcale nie chodzi mi o jakies niezwykle wyczyny..." jnie ma czegos takiego jak stawanie na rzesach, dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość principessina
nie sprawdzam go smsami, tego dnia nie mielismy w planach sie widziec i tak o sobie napisalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość principessina
z tymi rzesami to cytowalam kogos, kto napisal, ze na poczatku faceci staja na rzesach :) czy jakos tak, nastepnym razem uzyje cudzyslowiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham całym sercem
przy kawusi Skarpetki cudowne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamy ich peeeeelnooooo
"szkoda, ze faceci nie maja takich pomyslow :/" mają, ale wy nie doceniacie i tak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość principessina
a jak sie to docenia? ja robie mojemu takie niespodzianki, to chyba wystarcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy z czym moj wyskoczy w Walentynki ?????????????????????moze sie postara i mnie czyms zaskoczy ale byłoby fajowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham całym sercem
Ciekawa jestem równiez tych Walentynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość principessina
ja tam do walentynek nie przywiazuje zbytniej wagi, zreszta pracuje po poludniu. ale planuje zrobic wlasnorecznie walentynke i w sobote w nocy wrzucic mu do skrzynki, ze jak rano wstanie to ja dostanie i bedzie sie glowil kiedy mu ja wrzucilam. i chyba jakies ciasto upieke bo mysle, ze on chce sie zobaczyc zanim pojde do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem ciekawa co w tym roku na walentynki :) obecnie mieszkamy razem w Anglii a rok temu gdy ja jeszcze bylam w PL a on tutaj, wyslal mi bilet zebym przylecilam do niego na tydz i w walentynki zabrał mnie na wycieczkę do Londynu! Bylo wspaniale! :) A ostatnio np dostalam bukiet wiosennych tulipanow tak calkiem bez powodu. Mimo tego czesto kupuje mi slodycze, czekoladki, i inne drobiazgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój jest chyba malo pomysłowy albo sie juz nie stara....ale niestety nie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciala zeby moj maz potrafil i mial jakakolwiek inicjatywe..:o niestety on do romantykow nie nalezy, zastawiam sie czy w ogole dostane jakas kartke na walentynki... :( w tym roku na rocznice 3 nic nie dostalam... na swieta tez nie.. i nie chodzi o to ze nie ma kasy, kasa jest on sie tlumaczy brakiem czasu i tym ze jak ja cos bym chciala to zawsze moge na niego liczyc, mamy wspolne konto... eh ale co z tego ze kupie sobie cos sama przeciez nie o to chodzi... faceci (niektrorzy) nie maja wcale wyobrazni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja glupia na rocznice romantyczna kolacja, swiece, kupilam mu droga koszule z krawatem... a on nic nawet kwiatka nie przyniosl.. :( w sumie to nawet nie bylam zaskoczona spodziewalam sie tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość principessina
botha, a ja zareagowal na twoje przygotwanie kolacji i wszystkiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde czytam wlasne posty i zle to wyglada :o to tak wyglada jakby mnie on mial w d...e ale tak nie jest... tyle ze on wcale nie przywiazuje wagi do obchodzenia swiat rocznic itd itd... a ja odwrotnie! przeciez milo jest od czasu do czasu sprawic przyjemnosc bliskiej osobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
principessina on 'ale mi glupio, zle sie z tym czuje ze ty to wszystko przygotwalas a ja nic...i wiesz kochanie ze teraz nie mam na nic czasu i zaraz po pracy do domu wracam'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×