Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość principessina

czy wasi faceci robia wam niespodzianki?

Polecane posty

stultissimus nie dobraliśta się byc moze w tej kwestii.. ja romantyczka on laik :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość principessina
to moze nastepnym razem cos wymysli skoro mowil, ze mu glupio :) ja jestem jak narazie optymistycznie nastawiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
principessina :d kurcze nic nie chce pisac.. ale 20.12 byla rocznica i zaraz za 4 dni swietai na swieta tez nic nie dostalam... ;) znow ta sama wymowka... nie wiem sama on jest roche takim typem tez ze nie kupi czegos malego, jakiegos pierdolka, jak cos kupuje to musi byc drogie i przemyslane... a ja mu co roku tlumacze kwiatka przynies to wystarczy... zobacze na walentynki... w zeszlym roku dostalam zestaw bizuterii. perly i diamenty za 1,5 tys. :) a znam cene nie dlatego ze sie pochwalil .. na wisiorku (perle) byla skaza i musielismy pojechac na reklamacje... i zobaczylam, i taki on wlasnie jest albo nic albo wyskoczy z czyms takim ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Botha? Francise Botha? Człowiek Skała? :D nawiązując nickiem do tego słynnego zawodnika nie zdradzasz romantyzmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stultissimus nie wiem o kim piszesz, ten nick to nazwisko mojej przyjacioli z poludniwej afryki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Francise Botha aha juz sprawdzilam :D spoko ona tez z south africa ;) fajnie wiedziec ze mam nicka po bokserce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli Twoja koleżanka Botha, jest jakkolwiek spokrewniona z Francisem Bohtą to jestem pierwszy w kolejce po autograf ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ach ci faceci
Mielismy 10 rocznice slubu ,bylo mi przykro bo od meza dostalam NIC,kiedy sie delikatnie upomnialam o jakis mily gest(on prezent ode mnie dostal)uslyszalam:masz kase idz kup sobie kwiatka i daj mi spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie mi
Tak, co chwilę. Najczęściej to drobiazgi, fantastyczne jest, że poświęci te parę chwil na pomyślenie o mnie i zrobienie/zakup niespodzianki. Jeśli planujemy oglądać wieczorem film, kupuje popcorn; kiedy jestem przeziębiona przynosi mi świeżo wyciśnięty sok pomarańczowy. Wie, że lubię tylko gorzką czekoladę, więc co jaki czas kupuje mi tabliczkę 85%. Kiedyś zrobił dla mnie jabłecznik (sam! :D ). Innym razem, jesienią, po weekendzie osobno przywiózł mi wielki, ciepły szal. W zeszłym tygodniu miałam imieniny, dostałam książkę o interesującej mnie tematyce, potem zabrał mnie do włoskiej knajpki na kolację, a potem totalnie rozpieszczał mnie do białego rana ;) Czasem aż sama sobie zazdroszczę, że jestem taką szczęściarą. I jedyne czego pragnę, to umieć rozpieszczać go tak bardzo, jak on mnie; trochę się boję, że nie potrafię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stultissimus oki jak bede miala okazje to zapytam ;) serio tez mnie to interesuje... ale moze w s.a to jakies popularne nazwisko... sama nie wiem, przeciez by mi wspomniala o wujku bokserze lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkadjkdsaf
" a jak sie to docenia? ja robie mojemu takie niespodzianki, to chyba wystarcza?" nie wiesz, co znaczy doceniac, poza tym jestes egoistka:D co widac po twoich slowach, "to chyba wystarcza"..... moze masz LIMIT na tygodniowe mile rzeczy?:D rozliczacie sie, kto jest LEPSZY w zwiazku, glupia babo?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j0000ttt
Polscy faceci, zero wychowania z tego co czytam, a wy się jeszcze dajecie. przy takich miłość umiera, piękno zanika a my robimy się zgryżliwe marudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asssssskii
Mój mi nigdy nie robi ja mu tyle razy robiłam takie a kuku!...ale takie drobiazgi są bardzo miłe tylko marzy mi sie takie coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
j0000ttt hyhy musze ci zaskoczyc, moj facet 'nie-polski' :D ''Polscy faceci, zero wychowania z tego co czytam, a wy się jeszcze dajecie. przy takich miłość umiera,'' po co generalizowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asssssskii
Mój mi nigdy nie robi ja mu tyle razy robiłam takie a kuku!...ale takie drobiazgi są bardzo miłe tylko marzy mi sie takie coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój ...........
mąż często ma jakieś ciekawe pomysły na niespodzianki dla mnie:) ostatnio po pracy czułam się fatalnie - gorączka 39 stopni, więc stwierdziłam, że się położę do łóżka, a pod kołdrą znalazłam malutkie opakowanie moich ulubionych perfum z karteczką "Dla mojej kochanej żonki:)" po 8 latach często jestem zaskakiwana niespodziankami, czasem też drobnymi... np. idę powiesić pranie, a patrze, pralka pusta, pranie na suszarce:) albo wychodzę z pracy, a on przy drzwiach wejściowych z czerwoną różą... SZOK, bo mam do pracy 8 km, a samochód mamy jeden - ja nim jeżdżę, patrzę, a on na rowerze:D mróz -11 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak facet wraca pijany do domu to to jest zawsze najlepsza niespodzianka dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×