Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slonzaczka

Czemu Ślązacy nie lubią ludzi z Sosnowca?

Polecane posty

Gość znam!
byłam raz w sosnowcu i rzeczywiście poziom ludzkiej kultury to dno. znam osobiscie dziewczyne z sosnowca ktora zrujnowała mi całe życie... ludzie stamtąd są strasznie przemądrzali a przede wszystkim fałszywi. nie polecam nikomu nawiązywać z nimi znajomości ponieważ szydło w koncu i tak wyjdzie z worka... z powazaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam!
byłam raz w sosnowcu i rzeczywiście poziom ludzkiej kultury to dno. znam osobiscie dziewczyne z sosnowca ktora zrujnowała mi całe życie... ludzie stamtąd są strasznie przemądrzali a przede wszystkim fałszywi. nie polecam nikomu nawiązywać z nimi znajomości ponieważ szydło w koncu i tak wyjdzie z worka... z powazaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam!
byłam raz w sosnowcu i rzeczywiście poziom ludzkiej kultury to dno. znam osobiscie dziewczyne z sosnowca ktora zrujnowała mi całe życie... ludzie stamtąd są strasznie przemądrzali a przede wszystkim fałszywi. nie polecam nikomu nawiązywać z nimi znajomości ponieważ szydło w koncu i tak wyjdzie z worka... z powazaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znam!
byłam raz w sosnowcu i rzeczywiście poziom ludzkiej kultury to dno. znam osobiscie dziewczyne z sosnowca ktora zrujnowała mi całe życie... ludzie stamtąd są strasznie przemądrzali a przede wszystkim fałszywi. nie polecam nikomu nawiązywać z nimi znajomości ponieważ szydło w koncu i tak wyjdzie z worka... z powazaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to ciule som
..i chó.ój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w Sosnowcu mam kilku znajomych z Katowic również się tam uczę. Nie zauważam żadnego podziału na lepszych i gorszych, bogatych i biednych, dobrych czy złych. Jak dla mnie chodzi tylko o rywalizacje sportową co widać podczas meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób,.;
to nie chodzi o rywalizację sportową. to dwa różne historyczne regiony w których ludzie mówią dwoma różnymi jezykami. na typowym sląsku (chorzów,szopienice,ruda slaska,rybnik,mikołów,bytom) szybciej po niemiecku się człowiek dogada niż po polsku :D jak się mają ludzie lubić jak oni się dogadać nie mogą :D polak który nie zna angielskiego angoli też nie lubi a i na meczach też to widać :D kto lubi arabów ? taki już naród jesteśmy że nie lubimy obcych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem z sosnowca
Wiecie to takie opinie że w sosnowcu mieszkają sami fałszywi ludzie są żałosne. Wredni ludzie są wszędzie, na śląsku także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to "gorol" i 'hanys"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób,.;
gorol - polak , hanys - ślązak. gorole to ludzie bez przynależności etnicznej czyli ci ktorzy nie sa góralami, kaszubami, slązakami czy innymi grupami które mają swoje jezyki. gorole gadaja tylko po polsku :D slązacy po sląsku i czasami polsku a kaszubi po kaszubsku i polsku :D wielkopolanie też mają swój szkocki :D jezyk. wikipedia w kwestii goroli głupoty podaje chyba ze cos zmienili :D kiedyś pisało tam że to górale tylko slązacy nie potrafili wymówić góral i powstało gorol :D w zagłebiu to połowa z kielc przybyła a nie z gór :D górale to do czikago emigrowali a nie na sląsk czy zagłebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki, czyli slazak to nie Polak, ale dalej nie wiem co znaczy hanys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie lubie Sosnowca A jestem z Kielc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu 10 osób,.;
slązak to slązak oni sami uważają się za slązaków co nei znaczy ze nie sa polakami. poza tym to sie tyczy gornoslazakow ci dolni to chyba sie czuja polakami a nie slazakami bo ich chyba tam przywieziono z ukrainy z kolei :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając komentarze Hanysów, można jednoznacznie stwierdzić, że jeśli chodzi o "gwarę" śląską, to jest to prymitywny język kojarzący się z prostym wieśniackim żargonem. Bardzo ciekawe są też stwierdzenia Hanysów, pałające nienawiścią do WSZYSTKICH POZOSTAŁYCH POLAKÓW. Około 3 miliony obywateli, chce rządzić pozostałą częścią 38 milionowego narodu?! To jest jakiś kompleks, który należy leczyć. A skoro wara reszcie Polski od Śląska, to co na to polegli powstańcy śląscy, którzy walczyli i polegli właśnie za to aby się do Polski przyłączyć? To mi wygląda na ogromną frustrację spowodowaną brakiem pomysłu na życie. Jakże trudno obwiniać siebie za swe niepowodzenia. Znacznie prościej wymyślić sobie wyimaginowanego wroga i zwalić wszystko na niego. To się chyba nazywa Psychopatia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie śłązaków są okropni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja poznalam kilka osób z Sosnowca i swego czasu spedzilam z nimi prawie tydzień - z***biści ludzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo sosnowiec to najdalej na poludnie wysunieta dzielnica warszawy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie z tego rejonu,tramwajem po Sosnowcu nie jezdzilam,ale jednego gorola to strasznie lubie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stereotypy i uprzedzenia
są teraz lansowane przez politykófff :O niech się każdy żre z byle jakiego durnego powodu ...a MY to wykorzystamy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat w tym nie ma nic nowego,to stara historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stereotypy i uprzedzenia
a stare uprzedzenia się sztucznie rozmduc***e , aby się nie zajęto na poważnie tymi rządzącymi gnojami ;) temat zastępczy , czyli mieszamy innymi , aby się nami nie zajęto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sosnowiec masakra ludzie również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jednego kocham
takiego z Sosnowca -prawie idealny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestuncie falać gupoty.Jo je ze Gliwic i fajnisty karlus nauczuł mnie z Sosnowca szkata grać:DBułem mistrzym slunska wiycie ło tym mamlasy?:yno za sparawum jego .bo nauvczuł dobrze grać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jadę w tym roku na RODOS -Rodzinne ogródki działkowe okolić Sosnowca, A wracając do tematu jestem ze śląska, i też zdarzyło mi się usłyszeć docinki nt. Sosnowca, Dąbrowy, chyba już tacy jesteśmy jako naród...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gram w koszykówkę izba klub koszykarski jas fbg sosnowiec i lubimy się kibicujemy sobie nawzajem ale wiem że jak polska była rozebrano to to śląsk mieli niemcy a sosnowiec ruscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie jakis tekst po slasku,jestem ciekawa czy zrozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza rzecz jaka może cie spotkać w Sosnowcu???? Autobus do Katowic :D buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo jak powszechnie wiadomo ślązacy to zakamuflowana opcja niemiecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×