Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yulungaaaaaaaa

Dlaczego on nic nie robi??

Polecane posty

Gość Yulungaaaaaaaa

Słuchajcie, co czuje facet, który zakochuje się w dziewczynie, ale za bardzo się boi, żeby cokolwiek z tym zrobić? Wiem, że odrzucenie może być bolesne. Ale dlaczego są faceci, którzy wolą cierpieć i się zastanawiać niż po prostu zapytać: "Chcesz mnie?"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaDortkaa
bo faceci to tchórze i wola powiedziec kobiecie że boja sie angazowac i inne pierdoly zamiast powiedziec prawde, że nie chca byc z ta kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chciałabym to wiedzieć
dobijające jest to czekanie aż wreszcie nabierze odwagi, żeby coś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neoZDRADA...
dokladnie, nie ma czegos takiego, ze facet sie zakocha na zaboj, a boi sie na tyle, ze NIC z tym nie zrobi.. takie bajki to moze na filmach, zreszta nie wiem. wiem jedno-jak facet naprawde kocha to stanie na rzesach, byleby kobieta ktora uwielbia, zwrocila na niego uwage. bez dwoch zdan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieczorowa sukienkaaa
neoZDRADA ma rację. Może masz złą cechę charakteru..jesteś zbyt wyrozumiała i empatyczna i wszystko tłumaczysz.. a to krzywdzące dla ciebie. Jak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melllygiion
nie odpowiem ci bo jestem mierna namiastka menścizny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okfspof
no nie wiem- ja sie mega zauroczyłem pewną kobietą (nie znamy się dobrze tylko na cześć) - jest absolutnie piękna i niesamowita- mój ideał ale jakoś nie umiem jej zagadać, znbajerować itd. czuję że ona to za wysokie progi na moje nogi - ie mam odwagi zwyczajnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boimy się czasem odmowy ponieważ to będzie naszą osobistą porażka i zranienie dumy. Dlatego żyjemy w zawieszeniu i gdy śmiały krok podejmujemy jest już "za późno". a taki facet czuje cale spektrum emocji, czasem rozdzierające serce uczucie, czasem nienawiść wręcz, podejmuje irracjonalne kroki i błędne decyzje. Stara się całym sobą dać do zrozumienia o tym jak bardzo mu zależy... całym sobą lecz nie głosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach ...
czasem warto zaryzykowac, a nuz przypadkiem znajdzie sie pod reka spadochron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt no wezmy
skad wiesz ze nie masz szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem bardzo się myli
myśląc, że nie ma szans. Czasem ma ogromne, tylko z zakompleksienia tego nie widzi! Mellygion co to znaczy całym sobą? Proszę wyjaśnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego są faceci, którzy wolą cierpieć i się zastanawiać niż po prostu zapytać: "Chcesz mnie?"??" 1. "Chcesz mnie?" - świetny tekst na podryw. Kobieta na pewno by się zgodziła ... 2. Lepiej cierpieć nic nie ryzykując niż pozwolić drugiej osobie aby złamała ci serce.. Skoro facet boi się zagadać to znaczy, że ma ku temu powody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całym sobą, całym swym zachowaniem przy tobie i nie tylko, gdy na przemian potrafi być miły a potem dąsać się, gdy ukradkiem spogląda na ciebie gdy nie patrzysz, gdy broni cię gdy pojawiają się dyskusyjne słowa. Generalnie zachowuje się inaczej jak nakręcony mechanizm pracujący w rytm jednego kołeczka - ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrytyry
dlaczego jest para przyjaciol, czuja do siebie pociag fizyczny ,rozmawiaaj codziennie o wszystkim i o niczym jest bliskosc jest wszystko jak w zwiazku - no prawei , a on oprocz tego ze w chwilach malego unniesienia po alkoholu nie moze oderwac od niej oczu - dlaczego ow on nie powie o co mu chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrytyry
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt no wezmy
nie wiem czy mam, ale musze to sprawdzic, "lepiej zrobic i zalowac niz zalowac ze sie nie zrobilo" moja dewiza :) a co do tego ze jgo problem jak ma szanse a mysli ze nie ma, o nie! to rowniez moj problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego on on nie powie o co mu chodzi ?" Bo może nie chce usłyszeć: jesteś dla mnie jak przyjaciel? Z drugiej strony to dziewczyna jakoś mało rozgarnięta. Skoro tyyyle czasu z sobą spędzają na rozmowach a nic nie potrafi chłopakowi zasugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrytyry
jak to mozna zasugerowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięki Mellygion
trochę rozjaśniłeś mi w głowie, to jeszcze powiedz jak go delikatnie zachęcić, lub zasugerować, żeby jednak się postarał i odważył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" a co do tego ze jgo problem jak ma szanse a mysli ze nie ma, o nie! to rowniez moj problem! " no to zrób cos a nie marudzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrytyry
daje mu znaki i sygnaly, chyba oprocz tego ze nie mowie wprost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt no wezmy
to nie ja marudze :P ja cos robie, to autorka marudzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, uśmiechaj się do niego, spędzaj z nim dużo czasu a dla swojej wiedzy i przyszłości na wszelki wypadek dowiedz o nim się czegoś, obserwuj go aby być pewna iż warto angażować się. Oczywiście są "szkoły" radzące przejąć inicjatywę i nie czekać na jego "przełamanie się" ale to do mnie nie przemawia, raczej powiedz mu że bardzo go lubisz. Sądzę że takie słowa nie będą wyznaniem ale będą dostateczną podpowiedzią :) No i bądź cierpliwa bo mu jeszcze troszkę może z tym zejść ale w końcu pęknie bo jeśli ma "zaawansowane objawy uwielbienia" to w końcu nie wytrzyma i "skoczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt no wezmy
buahahahahhaaa, przechodzenie i mijanie to maja byc te sygnaly? :D haha, to nawet JA nie jestem az tak naiwna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×