Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kosmetyczka123

Szkolenia kosmetyczne śląsk

Polecane posty

Podaje wam dziewczyny terminy szkoleń a w zasadzie warsztatów kosmetycznych na śląsku w hurtowni monimar www.monimar.pl Rybnik ul.Wodzis³awska 124 tel/fax 032 42 39 920 Najbli¿sze terminy Warsztatów Kosmetycznych roku 2010 1.Wiza¿ż- 19.02.2010 r. ( pi¹tek) o godz. 10.00 Temat: MAKIJA¯ OELUBNY - SEZON 2010 - NAJNOWSZE TRENDY!!! Koszt Szkolenia wraz z certyfikatem : 70 z³ W Programie: Pokaz Makija¿u OElubnego ³¹cz¹cego w sobie cechy makija¿u dziennego, wieczorowego oraz fotograficznego Makija¿ OElubny - kolor i styl - profesjonalny, trwa³y, dopasowany do kszta³tu, proporcji twarzy, osobowooeci oraz okolicznooeci Aplikacja dodatków ( kêpki sztucznych rzês, cyrkonie, brokat ) Makija¿ korekcyjny Pana M³odego 2. Jadwiga firma kosmetyczna 22.02.2010 r. (poniedzia³ek) o godz. 11.00 Temat : Zabiegi - Polski Peeling Zio³owy - Eksfoliacja Kwasami - Saipan cia³o Prezentacja Kosmetyków Koszt szkolenia: 150z³ UWAGA!!! Uczestniczka szkolenia otrzymuje A¯ 3 certyfikaty!!!! 3. KOZMETIKA AFRODITA dnia 27.02. 2010 r.(sobota) o godz. 13.00 W programie: Ekskluzywny Zabieg Anty Age WINOTERAPIA z wykorzystaniem Maski z Szampanem oraz Koncentratu Winogronowego Zabieg Odm³adzaj¹cy „lifting bez skalpela”w Zabieg intensywnie dotleniaj¹cy z Energetyzuj¹c¹ Mask¹ R Zabieg regeneruj¹co-wyg³adzaj¹cy na cia³o z Mask¹ ¯urawinow¹ z kwasami owocowymi Zabieg detoksykuj¹co-wyszczuplaj¹cy z Mask¹ Peel-Off Drainage. Koszt szkolenia: 50z³ 8 marca 2010 Z okazji Dnia Kobiet firma Monimar zaprasza wszystkie panie do odwiedzenia naszej siedziby. Przewidziane w tym dniu: · 10% rabatu na caly asortyment · Prezentacja kosmetyków firmy Peggy Sage oraz Lavertu · Mo¿liwooeæ wypróbowania kosmetyków wybranych firm · Dla kazdej z pañ mily upominek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jartek
Szkolenie za 70 złotych? 50 złotych? Czego można się za tyle nauczyć. Heh... Nie sądzę by nawet ludzie uwierzyli w możliwość nauczania się czegokolwiek na takim szkoleniu. Sama już sporo szkoleń w życiu przeszłam i wiem jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabinka
Żeby faktycznie szkolenie cokolwiek dało, musi być długie i profesjonalne. Nie wiem jaki sens ma chodzenie na takie szkolenia - nie lepiej od razu wybrać się na szkolenie zawodowe New Nails i załatwić temat za jednym zamachem? Moim zdaniem tylko coś takiego ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina kups
Ja właśnie uczyłam się w szkole o której piszecie. Niby przeglądałam oferty firm w Katowicach, ale nie było tak zupełnie niczego konkretnego. Czytałam opinie, a zależało mi właśnie na tym, aby te opinie były pozytywne. Żadna z moich koleżanek niestety nie była na czymś podobnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra książka
Na śląsku niewiele się dzieje - dominują małe szkoły prowadzone przez pojedyncze osoby. Nie ma kompletnie niczego profesjonalnego. Dlatego sama uderzyłam na stolicę - nie było sensu płacić za szkolenie, z którego będę miała tylko papier, a naprawdę wiele czytałam na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina kups
Aż dziwne, że mamy na śląsku tyle miast, a ani jednej pewnej szkoły kosmetycznej. Może jakaś powstanie, albo stworzą odział większej szkoły z dużego miasta? 2 tygodnie spędzone w Warszawie były dla mnie opłacalne jeśli chodzi o naukę, ale trochę to kosztowało. Zawsze lepiej byłoby mieć bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulinka bek
Wybieram się do nich na szkolenie zawodowe stylizacji paznokcia. Robiłam już rok temu wizaż - było ok. Teraz ze względu na potrzeby salonowe, robię również paznokcie. Mam nadzieję, że w ten sposób po prostu poprawię wysokość swoich zarobków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina kups
Oczywiście, że największą wartość mają umiejętności. Co mi po darmowym szkoleniu, na którym kompletnie niczego bym się nie nauczyła? Szkolenie powinno przygotować do wykonywania pracy samodzielnie. Wiadomo, że nie od razu wszystko robi się idealnie, ale z czasem - jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Jestem wizazystką juz z 6 letni stazem pracy ale mimo to nadal ciagle się doszkalam. Jest to bardzo pomocne  w zawodzie, człowiek ciągle uczy się czegoś nowego. Mogę polecić bardzo dobry instytut szkoleniowy Lukomades w Gliwcach. Bardzo fajnie prowadzą tam zajecia i jest dużo praktyki, a na koniec zdaje sie egzamin i otrzymuje certyfikat potwierdzajacy kwalifikacje zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam szkolenia od 4Academy . Sama u nich robiłam a teraz pracuje jako kosmetyczka w gabinecie kosmetycznym i naprawdę godne polecenia szkolenia. Nie są robione na od*al tylko porządnie prowadzone przez najlepszych. Jeżeli chcecie ich znaleźć to szukajcie na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×