Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

gdzie wyjechać na walentynkowy weekend?

Polecane posty

Czy macie jakiś pomysł gdzie można wyjechać na romantyczny weekend z ukochanym? Jest tyle fajnych miejsc, które mi przychodzą do głowy ale ciężko mi się zdecydować. Może spędziliście gdzieś romantyczny weekend i byliście tak zachwyceni żeby polecić (lub odradzić) jakieś miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miejsc, gdzie można wyjechać z chłopakiem na walentynki jest bardzo bardzo dużo. Fajnie jest w taki dzień pojechać w miejsce, gdzie nie ma zbyt wiele ludzi, gdzie nie ma natłoku.... żeby być tylko z ukochaną osobą;) Dlatego ja w tym roku wybieram się do Zajazdu Arkadia koło Tomaszowa Lubelskiego. Już kiedyś tam byłam i dlatego chcę tam wrócić bo to jest naprawdę piękne miejsce. Nie tylko hotel, ale i okolica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Polecam krakow :) Mnostwo fajnych miejsc romantycznych knajpek przytulnyh hoteli i night-life :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No primavera jest faktycznie fajna. Moi znajomi byli z dzieciakami we wakacje w primaverze i bardzo sobie chwalili to miejsce. Walentynkowa oferta tez jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Jeej mnie się marzy w tym roku wyjazd walentynkowy :) Przeglądałam sobie oferty i kusi mnie propozycja z Głęboczka gdzie oryginalnym dodatkiem est nauka relaksującego masażu dal dwojga :) fajna sprawa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asfasfagh
Gdziekolwiek byle nie w Polsce :) My kiedyś wyjechaliśmy na kilka dni do Tunezji- cieplutko i romantycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka15
Świetne miejsce na romantyczny weekend to Siedlisko Sobibór- luksusowe gospodarstwo agroturystyczne. Można wynająć cały dom i odrestaurowaną stodołę- super!!! Gwarancja ciszy i spokoju dla Gołąbków :) www.siedliskosobibor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farfarfar
albo w Krakowie do Hotelu Niebieski, jest dobra restauracja, spa, super miła obsługa, ale też samo miasto wpływa na aurę romantyczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moszkits
Choćby - http://www.zielonapolana.com.pl/pakiety.php Ale to tylko przykład, w sumie przykład bardzo tani. Kort, plaża, sauna, basen, boiska, ładna okolica, kulig, grillowanie, potańcówki. Czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapcie w paski
Wyjazdowe walentynki to zawsze świetny pomysł. My w tym roku Kraków. Wybraliśmy sobie ofertę walentynkową w Hotelu Regent, więc oprócz noclegu mamy też zaplanowaną kolację w centrum miasta. Będzie super! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarab.ianie przez internet - tworzenie reflinkow (skroconych linkow), wypłata od 5 $, wysokie zarobki http://utn.pl/Wxhf9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarab.ianie przez internet - tworzenie reflinkow (skroconych linkow), wypłata od 5 $, wysokie zarobki http://utn.pl/Wxhf9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest mnostwo miejsc, gdzie mozna pojechac :) wiec jedzcie tam, gdzie lubicie: morze, gory, bieszczady... to ma byc czas dla was :) ja akurat wybieram sie pod Sandomierz do http://www.dwordwikozy.pl/ i juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na walentynkowy weekend polecam Hotele Nadmorskie www.hotelenadmorskie.pl Idealne miejsca dla zakochanych. W tamtym roku skorzystaliśmy i ich oferty i bylismy bardzo zadowoleni. Zjedlismy romantyczna kolacje we dwoje i wspólnie skorzystalismy ze zabiegow SPA. Mamy super wspomnienia z Hotelami Nadmorskimi i planujemy wrócić tam w wakacje! Wszystkim serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam spa , dziś oglądałam anlaya.pl jakie mają zabiegi i jestem zdecydowana na masaż twarzy. Moja jest taka opadnieta i zmęczona przyda jej sie taka atrakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio chłopak zabrał mnie do Szczecina do Hotelu Dana, gdzie jest przepiękne SPA. Naprawdę postarał się, bo byłam zachwycona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Bielsko Białą. Piękne miejsce. Zatrzymuję się tam w Dot Hostel - mały, ładny i tani hotelik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat bardzo ciekawy. Zawsze szukam hoteli, które znajdują się blisko plaży. Jeżeli chcesz zimą wyjechać w fajne miejsce, a jednocześnie trochę popływać to możesz zajrzeć do Imperiall w Sianożetach (basen dla gości całoroczny). Spędzałam tam ostatnie wakacje z rodziną. Mieszkaliśmy w domku letniskowym. W domku mieliśmy łazienkę, duży taras. Kompleks duży ale przyjemny. Czyściutka plaża tuż obok, spacerkiem dojdziesz. Bezpieczny plac zabaw dla dzieci. Hotel udostępniał również boisko, rowery, bilard, a nawet stół do tenisa stołowego. Z mężem często korzystaliśmy ze SPA, dzieci bawiły się na boisku i placu zabaw, później jedliśmy coś w smacznej restauracji i plażowaliśmy. Do tego blisko do Kołobrzegu, jeżeli interesowałoby cię nocne życie. Przez siedmiodniowy pobyt nie wykorzystaliśmy wszystkich atrakcji, które hotel ma do dyspozycji :) Oceniam bardzo wysoko kompleks, ponieważ zawsze animator zajmował się najmłodszymi i w razie czego informował rodziców. Można się odstresować totalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka114
Tez polecam Murzasichle, ale ja bym sie zatrzymala w hotelu Kopieniec (kopieniec.pl) :D Bylam tam na wakacjach i mam nadzieje, ze chlopak ulegnie moim namowom i tam pojedziemy. Jest tam bardzo milo, do tego moim zdaniem najlepsze spa w okolicy i smaczna restauracja. Nic wiecej na romantyczny walentnkowy weekend nie trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wyjechać do Kronplatz, jest to świetne miejsce, gdzie można miło spędzić czas i dobrze się zabawić. Jednak proponuje wyjazd nie tylko na weekend bo nie zdąrzymy się nacieszczyć sie tym miejscem. Ja bylam tam tydzień, a i tak wydaje mi się, że za krótko, polecam dowiedzieć się więcej o tym miejscu np. tutaj http://www.narty-wlochy.pl/stacje-narciarskie/kronplatz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isabellern
Ja bym proponowała góry, zarezerwujcie sobie jakiś fajny apartament z kominkiem na bookaparcie, będzie romantycznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurelia_
Polecam Kraków :) Piękne, romantyczne Stare Miasto, po którym można pospacerować. Widziałam, że fajną ofertę walentynkową ma Q Hotel Kraków - kolacja dla dwojga, z noclegiem lub bez. Kraków to idealne miejsce, żeby spędzić Walentynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozzzka
Jeśli chcecie naprawdę pozytywnie zaskoczyć swoją drugą połówkę, to warto ją zabrać do hotelu Bacówka Radawa SPA. Naprawdę niesamowite wrażenia! Jest tam bardzo nowocześnie, a obsługa jest super. Jedzenie pyszne, a i jest tam wiele atrakcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalifka
ja bym proponowała może Zakopane, Białkę, może jeszcze Szklarską Porębę ;) zarezerwujcie sobie jakiś fajny apartament na bookaparcie czy bookingu i w drogę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szklarska najlepsza! Kocham od lat :) Dlatego na walentynki jedziemy tam, mąż też ma sentyment do Szklarskiej. Nocujemy w http://dompodkoziolkami.com.pl/ urocze miejsce, mają spa i gabinet masażu a okolica hotelu jest przepiękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×