Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mucha_nie_siada

Hej kobitki jak o siebie dbacie na codzień?

Polecane posty

Gość Ninencja1919
wieczorem to każdy powinien się myć :) moja współlokatorka myje się rano (twierdzi, że w nocy czasami jak się jej cos przysni to się spoci, a poza tym szybciej człowiek staje na nogi po takim zdrowym, zimnym prysznicu), no a wieczorem wiadomo skóra jet brudna, przepocona także to oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiesz za czesto to moze nie trzeba 9lub nie mozna0 ale raz dziennie to koniecznosc, Ty jestes mlody chlopak, chyba chodzisz jeszcze do szkoly, wiec jak, taki nieswiezy do ludzi? o ile razy w tygodniu to mycie, przyznaj sie ? :) sorry, ze Cie tak 'molestuje', ale Twoj poglad jakis dziwny jest, dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to wy
myje się 2 razy dziennie, zęby tez, ale prysznic co 2-3 dni i nie wariuje z jakimiś odżywkami, balsamami, pudrami kremami itp. to już pewno stare doopy Moja mama nigdy nie uzywała kremu, jedynie zwykłe mydło i ma ciało jak niemowle (tata to często powtarza), a ludzie dają jej 10 lat mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mucha, ja sie nie kloce ja nawet lubie Tu Leje , nie glupi sie chlopak wydaje ale dla mnie brak codziennego prysznica to troche nie teges :O moze mam nie takie spojrzenie, bo moj brat (rocznik kolegi TL, to byl straszny czyscioch)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninencja1919
ale przecież na koniec dnia skóra pod pachami, w okolicach intymnych, czy tez stopy przepocone od skarpetek i łażenia cały dzień w butach ;/;/ mnie tam skóra nie swędzi ani nic, ale np. w okolicach intymnych... chyba bym nie zasnęła :) no ale każdy ma swoje nawyki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uważam że
no właśnie dziewczyny (pytanie oczywiście do tych dbających o siebie) a co na to wasi faceci nie mówią wam że przesadzacie z tą higieną i czy wasi faceci biorą codziennie prysznic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prysznic codziennie Mycie włosów codziennie ; jedwab w płynie przed suszeniem Balsam codziennie wieczorem Krem wieczorem na twarz , rano tonik Makijaż? Z podkładem na wyjścia , z samym pudrem w kamieniu żeby troszkę ujednolicić koloryt na codzień , ale zawsze tusz , eyeliner Kosmetyczka 1 raz na miesiąc Solarium - nie Fryzjer - 1 raz w msc na farbowanie Włosów nie obcinam bo jestem w trakcie zapuszczania Chyba wszystko :) aha, i 2 razy w tyg aerobik plus codziennie ok 50 - 60 brzuszków no i zdrowa dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adf
Ona:Myjesz sie dzis? ON:Nie, nie chce mi sie Ona: To ja tez nie, zrobimy dzis dzien brudasa I jest fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa , i jeszcze pazury: mam półdługie, naturalne - dobra odżywka . i Depilacja: 1 raz w tyg całe ciało ( pachy , nogi , bikini - kremem do depilacji bo woskiem niestety już nie mogę :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kąpiel codziennie wieczorem- wlewam olejek do wanny i dzięki temu nie muszę się potem smarować żadnymi balsamami (czego nienawidzę) Raz w tygodniu robię peeling całego ciała. codziennie wieczorem - bardzo dokładny demkaijaż - najczęściej kosmetyki dwufazowe peeling twarzy- raz w tygodniu (skóra mieszana) mam obsesję na punkcie kondycji skóry twarz, więc codziennie rano i wieczorem wklepuję lotion nawilżający, krem do twarzy i krem pod oczy. Kremów przeciwzmarszkowych zaczęłam używać już po 20-tce, więc mam twarz bez skazy. Maseczki do twarzy- minimum dwa razy w tygodniu makijaż robię codziennie- podkład, puder, tusz do rzęs (nic mi więcej nie trzeba- nie znoszę "tapety") O paznokcie dbam sama- zawsze zadbane i pomalowane. Do kosmetyczki chodzę kilka razy do roku (mikrodermabrazją, oczyszczanie, masaż twarzy) Fryzjer- raz na pół roku (podcięcie końcówek) Włosy myję co drugi dzień. Nakładam maskę raz w tygodniu. Nie używam balsamów. Solarium _ NIGDY! Nigdy też nie opalam twarzy. Przez caly rok nakadam filt 50+ (mam zresztą bardzo ciemną karnację) Depilacja- niestety codziennie (taki latynoski typ urody:/) Sporty uprawiam regularnie- siłownia, fitness, czesto ćwiczę sama w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxksojcch
- kąpiel codziennie wieczorem (latem czesciej) - włosy myje codziennie, z odzywką - sama farbuje włosy raz w miesiacu, fryzjer raz na rok/pół roku - codziennie balsam do calego ciała i krem wyszczuplający na uda - solarium 12 min raz na tydzien/ 2tyg - makijaz zawsze gdy wychodze z domu (podklad,korektor, puder, brązer, tusz, blyszczyk) - henna i regulacja brwi u kosmetyczki raz na miesiąc - codziennie wieczorem kremuję twarz (3 rozne kremy) - pasty do zebow zawsze dobre i wybielające - dieta codziennie - codziennie 100 brzuszkiow i ok 1h tanca z iPodem - paznokcie krotkie, ale zawsze pomalowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrraz jaa - 26 lat
Cialo: - codzienna wieczorna kapiel - dodaje sol, olejki plus peeling vichy co pare dni - balsam jak sobie przypomne i mam ochote - depilacja - pachy co dwa - trzy dni, ngi w zimie - jak mam ubrac spodnice:) - raz na tydzien - dwa robie kapiel stop - w soli, olejkach i robie pedicur, jakas pianka czy krem Włosy: - myje co drugi dzien - szampony apteczne albo wlasnej roboty - czasem dodam jedwab w plynie - odzywki rzadko - nie uzywam produktow do stylizacji - mam krecone i same si ladnie ukladaja, wystarczy grzywke czasem rozprostowac - fryzjer - roznie - raz na dwa, trzy miesiace - malowanie - tylko szamponem koloryzujacym w odcieniu zblizonym do naturalnego i tez rzadko - raz na pol roku Paznokcie i dlonie: - krotko obciete, nie maluje - krem nawilzajacy do rąk Twarz: tutaj mam zabawe - makijaz delikatny na codzien - podklad, tusz i wazelina lub balsam do ust. po powrocie do domu obowazkowe zmywanie - demakijaz - mleczko, plyn miceralny - wklepuje oleje naturalne - jojoba, z pestek moreli, tamanu czy skwalan - zalezy od potrzeb i na co mam ochote - spryskuje sie hydrolatami - mam rozne i tez ich uzycie zalezy od potrzeb i nastroju - pod oczy delikatny krem - na codzien krem dopasowany do pory roku i aktualnych potrzeb - peeling - dwa razy w tygodniu - maseczki - z glinki rozowej, zielonej albo jakas nawilzajaca - czestotliwosc - jak sobie przypomne albo skora sma sie domaga Do kosmetyczki nie chodze - nie pasuje mi to. Wole sama sie obsluzyc i kupic porzadny kosmetyk. Skore mam wrazliwa, wiec niekotre rzeczy odpadaja. A po wyciskaniu mialabym stany zapalne. Do solarium tez nie chodze - skora wysuszona i szybciej sie starzeje. Nie chce wygladac jak kapec za pare lat. Sport - teraz to zaniedbalam - ale czasem aerobik. Staram sie jesc zdrowo, nietlusto i nie za duzo. slodycze tez ograniczam, Nie jem smieci, nie pije sztucznych napojow, tylko czerwona herbata, woda i czasem jakis sok. No i moja zasada - nie jem po 18. Dziewczyny - odkad zmienilam nawyki zywieniowe schudlam w pol roku 5 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×