Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZIombel Bombel

Aby mieć śliczną kobietę trzeba być przystojnym

Polecane posty

Gość pre
A ja wam powiem, że aby poderwać obojetnie jaką kobietę byle nie ,,plastikową'' typu zielonego jabluszka z pestka w srodku, majac przy tym przeciętną urodę, trzeba umieć zagadać i zażartować, a przede wszystkim zachowac kulture, typu przywitanie - pocalunek w reke[nie codziennie przywitanie w dzisiejszych czasach, wiekszosc pan to zaskoczy pozytywnie, wskazujac na b.wysoka kulture osobista], policzek w zaleznosci od stanu zażyłości, [nigdy podczas podania reki, gdyz jest to aseksualne, do 16 roku zycia: wyjatek] Trzeba być oczywiście dobrze ubranym, nie jakos na ,,dziko''. Uśmiechać się białymi ząbkami rzecz jasna, aczkolwiek nie caly czas, aby nie sprawiac wrazenia zboczenca, idioty itp. Ponadto nie jąkać się, byc pewnym siebie, nie aroganckim, lecz łagodnym. PRZYKLAD [Zobaczyles dziewczyne i podoba ci sie, i chcesz zagadac. Podchodzisz z usmiechem na twarzy, a gdy juz znajdujesz sie kilka metrów od niej, przyjmujesz wyraz twarzy powazny, aczkolwiek nie ponury, z lekkim usmiechem i mówisz: -CZESC, podobasz mi sie i bardzo chcialbym cie poznac. -pózniej reakcja dziewczyny moze miec 3 mozliwosci: 1. Nie zatrzyma sie i pojdzie dalej[usmiechajac sie lub robiac inna mine] 2.Zatka ją i powie cos w stylu ,,nie wiem co mam powiedziec'' - JESLI SIE USMIECHNIE GLEBOKO, to 1 sygnał, że masz szanse.[bedzie ciekawa co powiesz, nawet jesli by jej sie to nie spodobalo nie splawi cie odrazu tylko chociaz nawiaze kontakt.] 3.powie prosto z mostu - spadaj[To typ dziewczyny, ktora juz ma wybranka, lub jest nietolerancyjna(kultura, nakazuje nawiazania chociaz krotkiego dialogu] Dlatego nigdy nie przejmuj sie jesli tak powie ; ) bo moze ma chlopaka itp, rozne mozliwosci. W pelni dialog powinien wygladac tak: 1.-CZESC, podobasz mi sie i bardzo chcialbym cie poznac. 2.3 mozliwosci zachowania sie dziewczyny 3.Zauwazylem juz z daleka twoj piekny usmiech, mimo iż ide na spotaknie/czy cos innego, ale postanowie sie spoznic aby poznac choc twoje imie, o ile nie masz nic przeciwko mnie.[wymyslone dupersztyki] 4.Jak poda ci swoje imie to, juz twoja kolej przebiegu sytuacji. 5.nastepnie najlepiej popros o wymienienie sie numerami telefonow o ile tez gdzies sie spieszy. Jest to tylko kilka sposobow, dla mnie sprawdzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odnoszę wrażenie ze dziś żeby mieć jakąkolwiek dziewczynę trzeba byc choć w miarę przystojnym. Jak jesteś 5/10 to taka 2/10 ma cie gdzies. Bo ona chce przystojniaka, no żeby nie być wybredną chociaż takiego 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie ma reguły. Ja mam śliczną partnerkę, ale sam jestem 7/10. Mój kumpel jest 10/10, a jego partnerka 5/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×