Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZIombel Bombel

Aby mieć śliczną kobietę trzeba być przystojnym

Polecane posty

Gość ZIombel Bombel

Czytam tu różne wywody "ach wnętrze się liczy" aż mi się śmiać chce. Należę do facetów o urodzie przeciętnej nawet bardzo przeciętnej. W dodatku jestem niski. Co z tego, że podobno buźka ładna, męska. Ale ok wracając do tematu, kobiety piszecie o facecie: - Ma być uprzejmy - Miły - Szarmancki - Wierny Co do ostatniego to My wszyscy wiemy jak to jest. Tak Wy to "lubicie" jak facet ma w kręgu zainteresowania wiele kobiet. Ok wnętrze się liczy wtedy jak facet jest przystojny! Co to znaczy? Wysoki, rysy męskie, dobrze zbudowany. Jak to mówicie prawdziwe ciacho. Przeglądałem masę materiałów o uwodzeniu, popatrzyłem na seminaria. Ok to też może zmienić pipe w faceta. Tylko, że Oni wszyscy na alphamale, PUA czy innych są PRZYSTOJNI tylko nie zdawali sobie sprawy bo wszystko ich zakrywały kompleksy. Chodzę do klubów, uwielbiam clubbing staram się jak mogę ale nic. Olewka, czasem laska potańczy ale zaraz pójdzie bo nie widzi we mnie nic specjalnego. Oczywiście mogę znać wszelkie tajniki uwodzenia, być no ideałem odnośnie charakteru ale nie oszukujmy się najpierw dla kobiet liczy się fizyczność tak jak dla Nas facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsdfsf
Etam - wystarczy mieć dużo kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna se
ładna buźka jest ważna:) nie każda kobieta leci na wysokiego patyczaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIombel Bombel
No to nie w Polsce :) No chyba, że masz cechy biznesowe jak Kulczyk czy inni biznesmani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna se
poza tym "ci przeciętni" zawyczaj nie są tacy "przeciętni" jak im się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIombel Bombel
Niestety aby wybić się z przeciętności wiele kobiet nie daje szans bo tacy jak My potrzebujemy troszkę czasu, oswoić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musi byc przystojny,wystarczy żeby miał pare groszy na koncie ... www.skapiec.pl/prezenty.html#from41355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIombel Bombel
W klubie nawet tych ekskluzywnych taka może np. mnie zauważyć fajnie tańczy, ma poczucie rytmu,wczuwa się ale nic po za tym bo zaraz zobaczy "playboya" co Jej umysł przyćmi i innych nie będzie widziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna se
tak,to bardzo dziwne,bo kiedy pewny siebie facet,babiarz i podrywacz mówi mi,że uważa się za przeciętnego to aż mi się słabo robi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIombel Bombel
Jestem facetem pewnym siebie to prawda ale nic po za tym jeśli chodzi o kobiety bo biabiarzem nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna se
poza tym czym jest dla ciebie,to "coś specjalnego"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna se
heh już to gdzieś słyszałam:) wszyscy sa przeciętni,mają kompleksy i lataja za dupami ,a jak przyjdzie co do czego to okazuje sie ,że babiarzem nie jest:P dobre to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wymysliles spojrz jakich
męzów maja znane gwiazdy. Najłatwiej zwalic wszystko na brak urody.Trezba sie troche w zyciu wyslilic, cos soba reprezentowac. Chyba,ze podrywaz 15latki, te jeszcze nie wiedza, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIombel Bombel
Babiarzami to mogę nazwać moich znajomych co latam po klubach tyle, że Oni mają to coś. Naturalność przy podchodzeniu do kobiet i o to mi właśnie chodzi. Ja jedynie mogę oceniać kobiety nic po za tym i ewentualnie jak się uda tańczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalinka
co jak co ale jeśli mi się ktoś w ogóle z wyglądu nie podoba to żaden charakter nie pomoże. Ale takich facetów jest z 20% . A każdy ma inny gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna se
a co ty masz z tymi klubami chłopie?:P tylko tam poznajesz kobiety? a jeśli mogę zapytać to ile ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna se
a tam gadacie:P ładna buźka+osobowość i charakterek mieć musi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIombel Bombel
A co sugerujesz odnośnie "reprezentowania"? W ostatnim czasie dużo inwestuje w siebie. Zmieniłem styl ubierania na elegancki, sporty uprawiam, stałem się bardziej wyluzowany. Zmieniło się na razie to, że potrafię złapać kontakt wzrokowy z dziewczyną nawet na parę sekund ale potem jedynie jest "paraliż"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIombel Bombel
Na studiach poznaje, w pracy poznaje. Rozmawiam z Nimi ale na zasadzie kumpel koleżanka dalej ramy nie przeskoczę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25cio letni prawiczek
facet ma mieć przede wszystkim jaja. Sama przystojność jest co najwyżej wabikiem ,ale trzeba to umieć wykorzystać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna se
może to i lepiej ,ze tej ramy nie przeskakujesz,bo jak słysze wielu panów...:O to próbując przeskoczyć tą ramę chyba im jaja urwało więcej lepiej odpuść sobie te tanie teksty ,na pewno więcej zyskasz niż stracisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna se
musi mieć charakterek!!;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIombel Bombel
To co nadal mam stawiać na swoją zabawność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaalinka
no ale co Ty podchodzisz do najładniejszych dziewczyn w klubie??? Wiadomo że najpiękniejsze chcą mieć przystojnych facetów. ALe ile jest ładnych i normalnych dziewczyn. W ogóle większość dziewczyn jest ładna. po prostu zainteresuj się innym typem kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25cio letni prawiczek
więc jak masz paraliż to nie jesteś pewny siebie tak jak to pisałeś wcześniej..Zeby to uzyskać musisz sobie założyć cele..czyli w momencie wyłapania kontaktu wzrokowego od razu podchodzisz.. jak będziesz zwlekał to potem coraz gorzej..Ja tak miałem i czasem jeszcze mam ,ale odwaga z opóźnionym zapłonem nie przynosi rezultatów bo pokazujesz wtedy kobiecie że się wahasz ,a to jest nie dopuszczalny błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZIombel Bombel
Staram się też do tych najładniejszych jak i ładnych i normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pregooo
Facet, jestes hipokryta. Zalisz sie, ze sliczne kobiety chca tylko przystojnych facetow, a sam chcesz tylko sliczna kobiete i nie ogladasz sie za tymi przecietnymi, takimi jak ty!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna se
powiem ci tak dla mnie facet nie musi być mega przystojny-wręcz nie lubię metroseksualnych panów podsmażonych na skwarka na solarce:P nie lubie wychudzonych wysokich facetów dla mnie facet musi mieć ciekawą osobowość ładną buźkę musi błysnąć inteligencją i żartem,bo większość jak się odezwie,to padam jak mucha:O(bynajmniej nie na kolana) i jego pląsy na parkiecie nie robią na mnie wrażenia jeżeli w rzeczywistości jest doooopkiem;] ja zwracam uwage na twarz,na oczy-poza tym każda kobieta znajdzie coś interesującego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×