Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myffka0

kolacja walentynkowa

Polecane posty

czesc mam pytanie co ciekawego niedrogiego i szybkiego w przygotowaniu moge zrobic na kolacje w walentynki dla chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupke chińska
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan z Otwocka
naleśniki z serem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób mu owoce morza :P Ja kiedyś coś podobnego na niepamietam jaką oakzję wyczarowałam. Oczywiście twój luby musi takie dania lubić... mój nie lubił i wiekszość jedzenia wylądowała w koszu, ale... ale ile było frajdy w przygotowywaniu małży i slimaków, hohoh, mówię ci, bezcenne doświadczenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakies inne propozycje? niekoniecznie te co zaprezentowali niekrorzy tutaj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kolacje w walentynki
zrób mu loda - danie ciekawe, szybkie i niedrogie w przygotowaniu - chłopak będzie zachwycony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak coś prostego i taniego
i romantycznego to zrób spagetti - możecie potem je jeść jak w zakochanym kundlu ;) A takna serio to poczytaj o afrodyzjakach i coś z nich przygotuj. Albo krawego steka, tylko musi być z dobrego mięsa, faceci lubią takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no donbrze a cos bardziej wykwintnego? w sumie nie musi byc szybkie w zrobieniu i najlepiej jakby bylo z miesem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob salatke gyrosa
do tego szampan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartaa
moze tare z tuńczykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seksowną bieliznę z bitą śmietaną i truskawkami - gwarantuje, że będzie mu się to podobało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartaa
jak chcesz moge Ci podac przepis na tarte z tunczyka.Jest dobra,tania i szbko sie przygotowuje.Moj jest koneserem miesa ale ta tarte uwielbia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce
ja chce przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartaa
prosze bardzo juz pisze. Potrzebujemy 1.gotowa tarte 2.3 pouszki tuńczyka. 3.cebule 4.pomidory 5.ser 6.oliwki. 7.keczup 8.przyprawy:sól,piepr,z bazylia gotowa tarte wrzucamy do piekarnika na ok 5-10 min tak rzeby sie troche pospiekla,zwlaszcza spod. cebule moze byc 2 cebule kroimy w kostke i podsmazamy na oleju. tunczyka odsaczamy z oleju.dodajemy do niego polowe szklanki keczupu mieszamy i przyprawiamy do smaku sola i pieprzem.nastepnie dodajemy tunczka do podsmazonej cebolki i dokladnie mieszamy(delikatnie). tunczyka wymieszanego z cebula przekladamy rowno na tarte.na spod tunczyka kladziemy pomidora i oliwki.posypujemy na koncu serem i wkladamy tak oto zrobiona tarte do piekarika na 20 minut. SMACZNEGO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tartaa
A I NA KONCU posypujemy bazylia a potem dopiero ser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laleczka szczęki III
a noc Kupały tez obchodzicie?? Zrób mu na kolację grzanki z czosnkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sie zastanawiam co
zrobic na kolacje... Spaghetti mamy raz w tygodniu więc odpada, salatki tez bardzo czesto robie, piersi z kurczaka juz mu sie pewnie przejadly bo ja tylko jadam mieso wlasnie z piersi z kurczaka wiec jest u mnie czesto w kazdej postaci. Moj facet lubi tluste mieso wiec chyba upieke jakas karkowke nadziewana z pieczonymi ziemniakami i surowka, zrobie bigos na pozniej :p Na deser jakies ciasto i lody z bita smietana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może by tak odświeżyć temat :) jak w temacie, macie jakieś pomysły :?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
ja chyba zrobie tagine marokanska z kurczaka ze sliwkami suszonymi i migdalami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
taki jakby gulasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
piszac o marokanskim pochodzeniu mialam na mysli glownie przyprawy, bo nie mam tego specjalistycznego naczynia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm troche bym sie bała zrobic coś takiego jak na pierwszy raz i to kolacje ktora musi wyjsc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak właśnie wszyscy mówia zrób spagetti ale to juz jest moim zdaniem przejedzone i takii kicz troszke.. sama nie wiem juz co mam zrobić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowsza
spaghetti bedzie kicz jak zrobisz kicz. ale jak znajdziesz jakis elegancki przepis to co ma byc kicz :D np. jakis makarnon, niekoniecznie spaghetti, z delikatnym sosem z krewetkami albo lososiem... zreszta to wszystko zalezy od tego, co lubisz ... no i jaki smaki preferyje obiekt uczuc ;) to danie marokanskie to akurat jest proste, ale jak ktos nie lubi przypraw troche innych niz pospolicie uzywane w jego regionie, to sie moze przejechac ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×