Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Velka86

Karta Klubowa Oriflame za 1 zł - kupuj z 23 rabatem kosmetyki!

Polecane posty

Gość guz na dupie
wypierdalaj z tymi reklamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia_kwiatek ORIFLAME
JUŻ DZISIAJ ZOSTAŃ KONSULTANTEM! TYLKO W ORIFLAME MASZ WIELE MOŻLIWOŚCI: * Możesz zarabiać na sprzedaży kosmetyków Oriflame * Możesz kupować produkty bez 30% marży * Możesz robić karierę, by zarabiać pieniądze * ......... i świetnie się bawić TYLKO W ORIFLAME * Program Witamy - prezenty dla nowych konsultantów * Programy lojalnościowe - nagroda co trzeci katalog WIEDZA KOSMETYCZNA * Szkolenia z pielęgnacji cery i ciała * Techniki i triki w makijażu * Spotkania tematyczne i konkursy KARIERA *Nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia swoich zarobków DOSTAWA * Pod wskazany przez Ciebie adres * Do filii i oddziałów * Do biur regionalnych PŁATNOŚCI * Kredyt na 14 dni Z NAMI MARZENIA STAJĄ SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ :) ODPOWIEM NA WSZELKIE PYTANIA, ZAPRASZAM AGATA kom 605 22 59 72 gg 5079706 mail agatamail@op.pl więcej na www.my.oriflame.pl/agusia_kwiatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mam na imię Justyna mieszkam na Podhalu jeżeli ktoś byłby zainteresowany kupnem kosmetyków bądź zapisaniem się do klubu Oriflame zapraszam na moją stronę internetową: http://my.oriflame.pl/papuga bądź do skontaktowania się przez meila papuga.oriflame@gmail.com lub gg 1685533. Klienci mogą u mnie zamawiać z całej Polski nie tylko z Podhala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×