Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka jimmy choo

co wybrac? loral infallible czy astor

Polecane posty

Gość fanka jimmy choo

16h mineral match? mam raczej tlusta czere w strefie T i przebarwienia. Czasem jakis syf mi wyskoczy. Chyba ze mozecie doradzic cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka jimmy choo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli o sypkie mineralne ci chodzi, to mialam true match l'oreal i bylam zadowolona. krycie niezle jak na puder sypki, tez mam przebarwienia i ladnie mi ujednolicilo kolor skory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka jimmy choo
nie miałam na mysli fluid. Sypkie sa nie dla mnie, przynajmniej tak mysle ze nic mi nie da sam sypki puder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka jimmy choo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze bylabys zaskoczona efektem. :) ale fakt, sypkie mineralki sa chyba lepsze na lato - nie zatykaja porow i nie splywaja. wyprobuj sobie kiedys :) z astorem nie mialam nigdy do czynienia, ale uzywalam kiedys ilfaillble i z tego co pamietam bylam zadowolona, bo ponawialam ten zakup co jakis czas. teraz tez konczy mi sie podklad i zastanawiam sie, czy znowu kupic l'oreala, czy moze wyprobowac ktorys podklad z max factor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka jimmy choo
NO to wyprobuje sypki ale faktycznie poczekam do wiosny przynajmniej. Infaiblle tez mialm juz ale za chiny nie moge sobie przypomniec czy mi sie podobal czy nie :P co do max factor mialam lasting performance ale jak dla mnei zdecydowanie za ciezki i bardzo brudzi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka jimmy choo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkl
ja z loreala bylam b zadowolona,zawsze mnie podkusi zeby kupic inny i potem i tak wracam do loreala inf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvgfg
dla mnie oba to niewypaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×