Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość malwusia

Jak ją odzyskać ???

Polecane posty

Gość malwusia

Bo mam a właściwie miałam przyjaciółkę wiedziałam i mówiłam jej o wszystkim i ona mi też wiedziałam nawet kiedy ma okres,a teraz... heh teraz wszystko się zmieniło ona chodzi ciągle z taką koleżanką chciała(ta moja przyjaciółka) żebym z nimi chodziła po szkole rzecz jasna no i chodziłam ale po tym jak dostałam niby to dla żartu w twarz to już podziękowałam ale przyjaciółka mnie prosiła abym chodziła dalej chyba z pięć razy bo sytuacja się powtarzała.Ale w końcu nie wytrzymałam kiedy rozmawiałam z przyjaciółką to nie była baaardzo ważna sprawa ale była no i ona wpadła z wielkim śmiechem bo wpadła na jekieś dziecko i oczywiście przyjaciółka już mnie zostawiła tzn. gadała z nią więc potem powiedziałam żeby sobie do niej poszła gdy po raz kolejny po mnie przyszła zapytała czy sie obraziłam ja sie nie odzywałam , powiedziała mi ze tamta ją wkurzyła i że teraz już tylko ze mną będzie chodzić kiedy nic jej nie odp. poszła do niej i normanie z nią gadała;-((( I jak teraz mam odzyskać moją przyjaciółkę ona jest dla mnie jak siostra kocham ja jak siostrę i nie chcę jej krzywdy a wiem że ta dziewczyna do jej zycia nie wniesiue nic dobrego;-(((Więc jak mam ją odzyskać????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×