Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kataki

wesele zajazd podkowa k. siedlec

Polecane posty

Gość kataki

Witam, Czy ktos był na weselu lub organizował swoje wesele w Zajeżdzie Podkowa pod Siedlcami?? Bardzo proszę o jakieś uwagi lub komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataki
może jednak ktoś cos slyszał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkam w opolu:) minus w podkowie to to ze tydzien przed weselem jedzenie jest juz robione:( troche mnie to zrzilo i dlatego nie robie tam wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Moja ciotka była w Podkowie na weselu w zeszłym roku i bardzo chwaliła tamtą kuchnię i ogólnie jej się podobało. Ale ciekawa jestem innych opinii bo w tym roku zamierzamy mieć tam przyjęcie weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey! Moja ciotka była w Podkowie na weselu w zeszłym roku i bardzo chwaliła tamtą kuchnię i ogólnie jej się podobało. Ale ciekawa jestem innych opinii bo w tym roku zamierzamy mieć tam przyjęcie weselne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataki
właśnie cały czas slyszy się skrajnie różne opinie i dlatego zrezygnowałam z tej sali, może innym pomoze ten wątek w decyzji bo ja juz nie mogę jej cofnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sobotę było tam wesele mojego syna - słabiutko,dania niedoprawione, bez smaku(byliśmy wcześniej na obiedzie wybierając salę, był smaczny) ciasta zabrakło, a goście nocujący trzęśli się z zimna w pokojach,wyłączyli ogrzewanie, aha surówek do dań gorących była znikoma ilość. Omijać Podkowę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam wszystkich. Byłem tydzień temu w Podkowie na weselu. Sala ładna, sanitariaty OK. Pokoje na piętrze bardzo czyste i zadbane nawet ręczniki były czyste. Odnośnie serwowanych dań to mnie smakowały.. może troszkę słabo przyprawione ale ogólnie OK. Lokalizacja obiektu bardzo dobra blisko do Siedlec. Przed zajazdem duży parking dla samochodów. Ogólnie polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×