Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lauren_Hill

baterie do implantów

Polecane posty

Czy są tu osoby niedosłyszące? Ja mam taką osobę w rodzinie i bardzo staramy się ją wspierać, zwłaszcza że to dziecko. Ja sama nawet nie raz kupowałam mu baterie do implantów. Wzięłam to na siebie, żeby pomóc jego rodzicom. Interesuję się tą tematyką. Wszystkim niedosłyszącym chciałam powiedzieć, ze znalazłam sklep z najtańszymi jakie widziałam na rynku bateriami do implantów - hurt.com.pl. Można zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych jeśli się przekalkuluje na ilość. Zamawiamy mu baterie Rayovac, trzymają długo i mały mówi że jak się wyładowują, to nie ma efektu słabszego słyszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagnie
Od tego czy jest efekt słabszego słyszenia odpowiada aparat (oprogramowanie) Osoby niesłyszace mozesz spotkac na forum deaf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaHera
Ale ten sklep to akurat żadna nowość. Wydaje mi się, że osoby niesłyszące i niedosłyszące znają hurt.com.pl Tak mi się wydaje, bo osobiście robię dziadkowi zakupy w tym sklepie i widziałam na forach dla niedosłyszących, że oni znają ten sklep. My tam zamawiamy i wszystko jest zawsze w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt na hurt.com mają na szczęście jakieś "ludzkie "ceny( co za miła odmiana). Dziwię,że sprzet tego typu nie jest refundowany. syn moich znajomych miał jakiś czas temu operacje wszczepienia implantu, koszt- 40.000 zł:) Pomoc od państwa- zerowa. Efekt- zadłużenie całej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proste, że osoby niedosłyszące doskonale znają hurt.com.pl Mam w rodzinie kuzyna, który jest niedosłyszący i on zna sklep, zamawia tam. Niestety baterie trzeba zmieniać często więc jakakolwiek forma oszczędności w tej kwestii jest istotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie zamawiacie? Bo ja się przekonałam że baterie Rayovac są najlepsze. Najdłużej trzymają i są totalnie tanie. Można dostać je za 1,48 zł za sztukę w opakowaniu po 60 sztuk. Wysyłka 5 złotych. Naprawdę tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój siostrzeniec jest zaimplantowany , i przyznam szczerze ze nie znam ja ani moja siostra tej strony ,takze dziękuje za informacje , bo baterie czesto trzeba zmieniać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×