Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie mam pojęcia jak to jest

Złożony wniosek o staż do urzędu.nie wiem jaka będzie odp.-czy mogę szukać dalej

Polecane posty

Gość nie mam pojęcia jak to jest

Mam pytanie do kogoś zorientowanego w temacie. Otóż szukam stażu - jestem po studiach - zarejestrowałam się też w UP. No i mam że się tak wyrażę sytuację niepewną....Złożyłam CV do jednej firmy, odezwali się, powiedzieli, że jest możliwość odbycia stażu, jeśli kasa będzie z UP. no i powiedzieli że złożą wniosek do UP odnośnie mojej osoby, jak będzie coś wiadomo to się odezwą abym przyszła na rozmowę. No i teraz pojawia się pytanie - czy czekac cierpliwie, no bo moze się udać, no ale znowuż urząd może odmówić....czy szukać stażu dalej? ILe zazwyczaj czasu trwa rozpatrzenie takiego wniosku??A co w takim wypadku jeślibym poszła na jakąś rozmowę gdzie indziej, stwierdziliby że chcą mnie przyjąć na staż, więc również oni składają wniosek do urzędu....moge wtedy z 1-ego zrezygnować bez ponoszenia żadnych kosztów? Bo nie wiem co robić w takiej sytuacji czy mogę dalej szukać stażu/pracy bo tamto znowuż jest niepewne, czy czekać na odpowiedź urzędu. I teraz 2 sprawa: Zazwyczaj wszędzie zapraszają na rozmowy kwalifik., jak ktoś się spodoba, to wtedy składają wniosek do urzędu. W tym wypadku nie miałam żadnej rozmowy (tylko tel) - być może dlatego że strasznie szybko wysłałam CV . Tylko że właśnie tak jak mówiłam - powiedzieli mi, że jak będą mieli odpowiedź z urzędu, to się wtedy skontaktują i przyjdę do nich na rozmowę (nie wiem czy po prostu taką zapoznawczą już, czy kwalifikacyjną....Ale właśnie - czy to jest możliwe jeśli wniosek do urzędu będzie złożony jesli chodzi o moją osobę....w urzędzie np rozpatrzą go pozytywnie, to już chyba nie mogą przyjąć nikogo zamiast mnie?? Może ktoś coś wie, to please - piszcie, bo do urzędu ciężko się dodzwonić jak cholera:/ Nie wiem czy mogę dalej szukać czy nie mogę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmm...mnm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna oczywiscie
lepiej szukac. u mnie najpierw skladaja wniosek wtedy to nie firma a urzed wysyla na taka rozmowe z pracodawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi osobiście nie
A ja poszłam do UP- oczywiście nawet stażu nie umieli załatwić, więc sama sobie załatwiłam. Zapytałam w banku, powiedzieli, że bardzo chętnie przyjma, wysłali zapotrzebowanie do UP- w ciągu no nie wiem 3 dni się wszystko rozegrało ;) Także na UP nie ma co liczyć, nie wiem po co oni wogóle są, bo z doświadczeń nie tylko swoich wiem, że poza jakimiś tam szkoleniami i tym, że dają zasiłek przez pół roku to żeby znaleźli komuś pracę, to musi stać saię wielki cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×