Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

psiunia20

znowu walentynki

Polecane posty

Witam,wczoraj pytałam sie na tym forum o prezent dla faceta na walentynki,a dzisiaj chciałabym abyscie napisaly jezeli spedzacie walentynki w domu co pysznego przygotowujecie(moze cos ciekawego mi podpowiecie:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja jutro spagetti bolonese :D i krupnik :D zero romantyzmu i bzdetów typu kubek w misie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem ludzi którzy nie moga sobie odpuścic głupich odpowiedzi.Jezeli nie jestes zainteresowany/wana tematem to po prostu nie pisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisiunia :D a ty co pichcisz :P pewenie cały dzień w kuchni spędzisz :D ile masz latek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile z nia byles
ja mam fajny przepis na tarte z tumczyka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrobiłam przedwczesne walę tynki. I podałam po prostu grzanki "niby po włosku". Do tego była kąpiel przy świecach i winko. Jednak to raczej nie z okazji walentynek, tylko złożyło się parę rzeczy do świętowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka 83 mam 22 lata,myślalam o jakims deserze,np.jakies lody lub ciasto,a na kolacje,jakas zapiekanka np.moja ulubiona z ziemniakow,pomidorow,szynki i sera,ale mój Kociak zaproponowal ze ma ochote na cos zupelnie prostego czyli mielone z czerwoną fasolą wiec nie wiem jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesniaaara
po fasoli baki sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli dzien samotnika
znowu :( jeśli bym miała ukochanego wiedziałabym czym go zaskoczyc. Eh , w tym roku znowu samotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×