Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Camp Kill Yourself BANITA

co tam ludzie??

Polecane posty

Gość
hehe a czy ja twierdziłam kiedys iż jestem normalna ??? heheh pomarańczo tylko nie zrób pod siebie z wrazenia ehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
camp - niech mowią !!! ja to uwelbam dla takich chwil pomiatam połową kafeteriuszy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sucz ty pieprzona
Wariatka szuja kretynka walinij się w ten głupi łeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ładny nick acz dłuuugi :p będzie ingerencja w mojej stopce :P heh a dlaczego słoneczko zmieniłeś ?? :D Zołza - tez obawiam się iz juz kilka razy zrobiły pod i za siebie :P Camp - cholerny ksenofobie - dziękuję za poparcie :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
coś jeszcze rodzicom przekazać ??? :D normalni nie są hehe to fakt dosyc szaleni jak na swój wiek i po kims taka pojeb. musze byc prawda ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
skoro juz o tym mowa ... świnie nakarmione pomarańczo ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gaznika i fiata heheheh nie znam cie ale chyba polubię :P heh i juz wiem za co cie tak B****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pomaranczko moja miła cóz Ci dolega któz Cie skrzywdził ??? opowiedz nam o tym nasza empatia pozwoli Ci pomoc !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczko, narq, wypierdalaj bowiem jesteś tylko odchodem poznańskiego żula, wykurwiaj stąd bo sunąłem twoją mamę, słabo ssała i dla tego wiem że twoja matka to nawet kurwą nie jest zero profesjonalizmu, idź się pierdol z hipopotamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z hipopotamem ??? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ano :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo co się wcina jakiś gniot zza koziej trąby, jeb się pomarańczowa gnido i nie obrażaj suczy, ani nikogo tutaj, bulwersuje się jak cię czytam gdyż wiem że rumunka cię w biegu wysrała i przydeptała na dodatek, a potem ci walec po głowie przejechał, i co?? inkubator też nie dał rady bo poszło po ramie 240V i się zraziłeś, trudno... ale nie truj innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupapomidorowa- prawda? spod swego czujnego oka i opieki wręcz matczynej oj, Sucz, miałam już skierować do Ciebie petycję, co byś pozwoliłabyś mi zrobić na tym okazie, ale uświadomiłam sobie, że istnieje ryzyko niepoczytalności, w mojej ocenie dość spore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cóż Ci uczyniłam ??? ehehe powiedziałam zes brzydka ?? głupia ??? kiedy to prawda jak mniemam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zołzia - jakoś mało matyczynie się czuje :D Ale przynajmniej miałam trzy ciekawe strony topike do przeczytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×