Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

Roszczeniowiec forumowy

Polecane posty

Gość knsDLm
reqsa czy jak ci tam, nie rob nikogo w chuja i dawaj wszystkie niki ale te pod ktorymi udzielalas sie dopoki wyznalas milosc regresowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak najdalszej orange:) jak najdalszej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie teraz zastanawiam nad slowami pomarczy .o tym wypier.. i mam pytanie do ike ( wiem nie musisz odpowidac ,zdaje sobie z tego sprawe):P ale jak ktos trafnie zapytal ,czemu nie poszlas sobie z jakiegos danego topiku, jak ktos Ci mowil "idz stad" tak dosadnie ..nie poszlas ,bylas z przekory prawda?.. a teraz Ty mowisz komus to samo co kiedys inny ktos chcial .. dziwisz sie terez drugiej osobie, ze robi to po prostu zlosliwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żartujesz sobie ??:D jeśli robi to złośliwie....... ale pewne osoby robią to z zupełnie innego powodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zpytalem tylko ..nie wiesz z jakiego powodu kto co robi ,niestety i nie zartuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę uważasz, że tego nie widać ? poza tym chodzi nawet o głupi styl i ja nie rozwalam TWA od dawna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panczenistka
o krulofa zmiescila sie w czasie CZech minut z odp :p to sie nazywa dopiero warowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze cos na ksztal dziecinady ..ona ciebie lapatka ty ja w odwecie piachem po oczach ,a nie warto odpuscic i isc dalej mimo ze ona dalej krzyczy za Toba "i tak ciebie dolwe pocekaj ty jesce jak sie nie spodzewasz jak ciem symne piskiem i grbkmi psejade po ocach" wiem ciezko bo ty lubisz walczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hah wiesz nie uważam , że człowiek wszędzie powinien byc strasznie dorosły i strasznie poważny oczywiście , że wszelkie wojny forumowe są dziecinne i śmieszne ale są fajne :D na swój sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz kiedy sa fajne ,jak sa toczone z klasa a ta przypomina dzicinade i tyle ,nie wiem czemu sie w tym babrasz ,ale to juz Tylko Ty wiesz i ja nie wnikam ..mimo ze mam swoja teorie lubisz to i tyle, ale tracisz styl czasami :P a teraz chce ci pczytoczyc wojne z retro byla z klasa ..fajnie sie was czytalo ..wiec odpusc jesli mozesz bo tracisz wiem ,ze mnie nie posluchasz paskudo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka wojna jaki przeciwnik dziś prawdziwych retro juz nie ma :) poza tym tacy jak ty- oceniacie to z pozycji widza przyzwyczajeni jesteście do oglądania i wyciągania jakiś tam wniosków ja szczerze mówiąc mam w tyłku opinie publiczną to byłby jakiś koszmar ike walcz tak a nie inaczej bo patrzą i komentują no cholera jeszcze mi za to nie płacą :) a tak poza tym to my się chyba nie znamy więc jak coś to Pani paskudo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwlem sie jako ja ..a nie jako "oni" ..wiec nie rozumiem slowa "przyzwycziliscie sie" nie jetem ogolem jestem jednostka .zs by mnie kwalifikowal do jednostki reszczeniowej ..nie po prostu chce zrozumiec tylko dlaczego tak sie dzieje ,ze nie moze dana osoba wypowiedziec sie w danym watku ot i tyle ..pisze pod swoinm nikiem choc moglbym jak niejedna pomaracza..nie przypiepszam sie, a dyskutuje na dany temat dalczego,co i jak a na Pania trzeba sobie zasluzyc ..mi tez Pan nie piszesz mimo ,ze sie nie znamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bozenka J.
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego uważasz, że nie może wypowiedzieć się w danym wątku?? jeśli ma to brzmieć " ike ty łysa kurwo" to wiesz.......sam..... odezwlem sie jako ja ..a nie jako "oni" ..wiec nie rozumiem slowa "przyzwycziliscie sie" nie jetem ogolem jestem jednostka spoko ale zachowujesz się jak większość podczytujących natomiast jeśli źle ci w szarej masie- to poprawiam się :przyzwyczaiłeś się tak jak i inni zs by mnie kwalifikowal do jednostki reszczeniowej takie prawo nabędziesz jak każesz mi być inną:) na razie pytasz tylko:P to tyle Panie paskudo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazam ze moze ..ale jak juz sie wypowie to widac jaki odnosi to skutek ..albo zostnie nie zauwazony ,albo z napisem "idz stad' ja nie mowie o tych co rzucaja kurwami i innymi iwektywami ..tych to na stos:D,oni nie sa brani pod uwage:P spoko ale zachowujesz się jak większość podczytujących natomiast jeśli źle ci w szarej masie- to poprawiam się rzyzwyczaiłeś się tak jak i inn na to samo wychodzi ze jestem "oni":P i nic Ci nie kaze,gdzie Ty to widzisz psze Pani:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle przeczytalem o tym kazniu ..ech ..pozno wiec i mysli mi uciekaj :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nic Ci nie kaze,gdzie Ty to widzisz a widzisz w mojej wypowiedzi słówko "jak", które możesz zamienić na "jeśli" ? uwazam ze moze ..ale jak juz sie wypowie to widac jaki odnosi to skutek ..albo zostnie nie zauwazony ,albo z napisem "idz stad' moja rozmowa z tobą jest całkowitym zaprzeczeniem twojej teorii na to samo wychodzi ze jestem "oni" zgadza się ale lepiej brzmi :P nic nie poradzę na to, że powielasz zachowania innych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawilem sie co do kazesz:P a rozmawiasz ze mna ,bo mam czarny nik i nie zalozony przed chwila:P i nie oskarzam, a pytam i nadal nie wiem czemu tak sie dzieje ,ze kogos sie ignoroju jak wypowie sie w danym temacie .. jesli uwazasz ze powielam ,to moze cos wtym jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pomarańczami nie rozmawiam to fakt ( no nie rozmawiam poważnie) ale i takie moje prawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postram sie to zrozumiec 🖐️ mimo ,ze nic nie rozumiem ,powinni podac nowy regulamin kafe:P co komu wolno i gdzie moze zagladac :D jak sie wypowiadac:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posłuchaj w żadnym regulaminie nie jest napisane, że jakaś tam ike ma obowiązek rozmawiać ze wszystkimi, którzy tego zapragną więc nie bardzo wiem , na jaką cholerę w tą rozmowę wciskasz usilnie regulamin ty nie masz obowiązku rozmawiać ze wszystkimi i ja nie posiadam go również i to ostatecznie ktoś przychodzi do mnie- nie ja do niego więc to on powinien się dostosować i przyjść "ubrany" w swój stały nick a nie ja mam nagiąć się do niego nie chcę i już doświadczenie podpowiada mi , że większość pomarańczy naprawdę nie szuka normalnej rozmowy a rodzynki niech płacą za większość to już ich zmartwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majty na sznurze schnom
ike to ty tu i nocami siedzisz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majty na sznurze schnom ike to ty tu i nocami siedzisz? a ty wysłałaś ten post rano czy po południu czy ewentualnie wczesnym wieczorem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majty na sznurze schnom
ale ty tu siedzisz i rano, i w porze obiadowej, i w porze sjesty i okazuje się, że w porze uprawiania seksu małżeńskiego też :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ciebie tez
więc to on powinien się dostosować i przyjść "ubrany" w swój stały nick powinien? tego nie ma w regulaminie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że w porze uprawiania seksu małżeńskiego też twojego sexu małżeńskiego ?? droga wolna nie trzymam cię tu a co do regulaminu- ja się na niego nie powoływałam- więc jak koniecznie chcesz tu zaistnieć popracuj mózgiem zanim się wygłupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przyszedlem ubrany jak sie patrzy ..w swoj piekny podarty smoking:P chcialem tylko wiedziec ..dlaczego i tyle .. dzeiki za rozmowe {czesc]..musze uciekac ..trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majty na sznurze schnom
widzisz ike, na co ci przyszlo, siedzisz i gadasz z pomaranczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestncie sie teraz uskuteczniac i moja z Ike rozmowa wycierac sobie klawiature :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×