Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meblowanie i malowanie

jaki kolor scian?

Polecane posty

Gość meblowanie i malowanie

Jaki kolor scian do pokoju malego ok 14 m spelniajacego role pokoju goscinnego.W tym pokoju bedzie taki zestaw wypoczynkowy ( dwa fotele i kanapa).Pokoj ma duze okno.Musze rowniez pomalowac sufit, pomieszczenie jest bardzo wysokie jak je obnizyc optycznie? http://img442.imageshack.us/img442/4641/p2110179.jpg http://yfrog.com/cap2110179j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoratornia.
w jasne i chłodne odcienie z gamy kolorów, które lubisz. Podobne mieszkanie robiłam ostatnio na bialo, ponieważ właściciel miał ciemną podłogę i meble venge z różnobarwnymi dodatkami. Jeśli chcesz obniżyć sufit pomaluj go tym samym kolorem co ściany (nie na biało). Acha, masz bardzo ciemne meble, możesz poszyć na nie kapy albo rozweselić poduszkmai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wez niezdecydowana
ja bym uzyla kolorow cos w stylu jasnego zolciu nie zadnej zarowki zaraz znajde jakies przyklady kolorkow to Ci podesle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dekoratornia.
żółty zmiejsza pomieszczenie to już lepiej jakies piaskowe odcienie, ale zależy jakie autorka lubi. Ładnie wygląda magnolia rozbielona, lub bardzo jasny niebieski prawie biały czy wrzos, ale osobiscie nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na tych obiciach i tak dzieje
się zbyt wiele. Kolorem ścian powinnas starać sie uspokoić całośc. Ja bym poszła w jakąś delikatną szarość, chłodną, taki off-white. Żadnych poduszek, kap, ożywiania, bo zrobi sie kaszana. Czy te meble stoją w miejscu docelowym? Podłoga i stolarka (?chyba) kompletnie inne- też powoduja nieład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na tych obiciach i tak dzieje
I broń boże łosoś. W takim zestawieniu łososiowy na ścianach gwarantuje efekt jajecznicy w pomieszczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja proponuję kolor kawy z mlekiem, będzie pasował do mebli, które warto zasłonić narzutami choćby z tego względu, że posłużą dłużej. Sufit odcień jaśniejszy, lampy na długich linkach lub oswietlenie zamontowane na bocznych ścianach, ale nie za wysoko (to odwróci uwagę od wysokiego pomieszczenia). Poza tym nie wydaje mi się, by 14-metrowy pokój był mały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblowanie i malowanie
Dziekuje za odpowiedzi Miejsce ustawienia nie jest docelowe.Podłoga w pomieszczeniu to deski sosna meble niestety z innego drewna - olcha miodowa.Myslalam o kolorze scian - jasny zielony.Powiedzcie jak jest z tymi kolorami.Jasne podobno powiekszaja pomieszczenia a jednak jak wynika z jednej waszej odpowiedzi zolty pomniejsza optycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblowanie i malowanie
Prosze powiedzcie jaka firma produkuje odcien farby magnolia rozbielona.Czy mozesz dekoratornia w jakis sposob zaprezentowac mi ten kolor bede bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierwsze słyszę o takich właściwościach żółtego koloru... Natomiast na pewno delikatne rozbielone błękity optycznie oddalają ściany. Może być i delikatna zieleń, ale błagam - zakryj ten wypoczynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zgodzę się, że żółty zmniejsza optycznie pomieszczenie :O U mnie pokój po pomalowaniu na żółto optycznie się powiększył,a porównanie mam bo wcześniej był kolor niebieski. Mam połączenie dwóch odcieni żółtego ( słoneczny pocałunek i pastelowy żonkil - oba Duluxa) i pomieszczenie 'zrobiło' się ciepłe i przestronne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na tych obiciach i tak dzieje--->dziewczyna dobrze prawi wiec jej posluchaj...bedzie naprawde najlepiej z tym delikatniusienkim szarym..wiem,pewnie sie boisz,ze bedzie smutno i ponuro,ale szary to naprawde fajny,neutralny kolorek:) podloga z innej bajki,wypoczynek...niech ten szary uspokoi to wnetrze. i absolutnie nie malowalabym sufitu ta sama farba co sciany.pudelko sie zrobi i bedzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×