Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nelunia

Duża łechtaczka. Problem ?

Polecane posty

Gość Nelunia

Witam wszystkich. Mam 16 lat i mam problem ;C A mianowicie z łechtaczką i wargami sromowymi . ;/ Moja łechtaczka i wargi są jakieś bardzo duże . ;C Wystają i wygląda to jak bym była chłopakiem . ;C Nie wiem co robić . Mamie jeszcze o tym nie powiedziałam , a do ginekologa wstydzę się iść . W lato jest mi głupio iść na plażę. Nie mogę chodzić po domu w majtkach i nie chodzę z klasą na basen . Boje się , że ktoś pomyśli że jestem facetem . ; / Czy to normalne ? Proszę , pomóżcie mi . Nie wiem co mam robić . Ma ktoś tak może ? ;C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek3434
daj foto i tak jestes anonimowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paola pola
nie masz się czym martwić, to normalne. Niektórym kobietom lub dziewczętom wystaje w tamtym miejscu trochę więcej ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli ktoś ma to zobaczyć to daj na normalny serwer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Ech . Sama nie wiem czy pokazać fotę . ;/ Mimo iż jestem tu anonimowa , boję się i wstydzę. Ale , może wstawię . Jeszcze się zastanowię ;-) i to nie żadna prowokacja. A jak mam je wstawić ? Nie wiem jak się to robi . ;-/ LadyPiggy23 Dziękuję Ci bardzo kochana. Bardzo , ale to bardzo mi pomogłaś. Mam nadzieje , że to nic złego i że to normalne. Co do tego motylka , nie wiem jak to wygląda , ale myślę , że to właśnie to. Szukałam zdjęć , jak to wygląda , ale nie ma . ; / Nie wiem czemu. Zastanowię się jeszcze nad fotką i może wstawię. Powiedz , jak ją wstawić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Mhm , to coś jak motylek , tylko że jakoooś dużo większe niż na fotach w necie . ; /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 513436467
jak nie ciagnie sie po ziemi to chyba jest ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Ten napis jest mój . ;-/ Po prostu nie chce , żeby ktoś kopiował czy coś. Ech , wiedziałam że tak będzie. Po prostu mam problem , nie rozumiesz ? Idę stąd. Wiedziałam , że nikt mi nie pomoże i tylko będziecie się naśmiewać . ;-/ Wygląda na to , że tylko straciłam tu czas i niepotrzebnie pokazałam fotkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 534678765
no i masz gdzie powiesic klucze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
513436467 Hah . xD Nie , nie ciągnieee . ;-P Ale brzydko wygląda. Według mnie . ;C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Mhm , no wkleiłaaam bo swojego się wstydzę . ;C Ale wygląda tak samooo. Na prawdę. I okropnie zwisa . xD Powiedz , czy to źlee ? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po co klamiesz ze napisa twoj nie szukaj tu idiotow :P ty jestes idiotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacław28
moja obecna panna ma takie, mi sie podobaja niz tzw. bułeczki, fajni sie je lize wrecz siorbie i sa takie kobiece a nie jak u malej dziewczynki. p.s. słąbe zdjecia cipka wyglada na bardzo zaniedbana no istro blada jestes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Hah , fajniee wiedzieć. Dzięki. Teraz już wiem , ze nie ma czym się zamartwiać ;-) A co do zaniedbania. Hmm.. czemu tak sądziisz ? ;> i nie jestem blada. Mam ciemną karnację. Po prostu mam takie badziewnee światło i dla tego tak wyszło ;-) Pozdrawiam , Nelunia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nelunii
te zdjęcia robiłas aparatem LG GD-330 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calkiem niezla ta cipka
juz sobie wydrukowałem i zjechałem sobie na recznym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Wacław28 Hmm , co sądzę o twoim sprzęcie ? mmmm . ^^ Caałkieeem duży . ;-D Czyy to oby na pewnoo twój ? ;> do nelunii. Tak , LG GD-330 . < / 3 A skąd wieeeesz ? ;> całkiem niezła ta cipka. mmm , dziękiii . ; - P A czy taka niezła , no niee wiem . ; - P Chociaż , fanieee siem nią bawiii . ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rATTIKA TIKA TIKA
Dziwna ta twoja buzia. Zuplnie nie podobna do ludzkiej :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Bedels1 dasz swoja foteee ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwiązywacz_problemów
Mniamuśna, całuśna, śliczniusia cipeczka. Jak trafisz na geja, który będzie się nabijał - kopnij go w jego przykurcza. Prawdziwy facet zakocha się w tych falbankach bez pamięci - i nie będziesz go mogła od nich odessać ! :) Mniam...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bokobrody
Jeśli to twoje zdjęcia prawdziwe to nie masz się czym przejmować. Pierwsze co mi przyszło na myśl to że bym je wyssał :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhdfouiweyfijwekfvhy
jest co pomlaskac hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
rozwiązywacz_problemów Haha , dobre dobre . na pewno skorzystam z twojej rady i kopnę od razu ;-) Wiesz , nie każdemu takie falbanki się podobają. Są mężczyźni , którzy nie preferują typu "motylka" A szkodaa. Mam nadzieje , że w przyszłości trafię na takiego , który zakocha się w moim "motylku" Bokobrody Tak , moje i prawdziwe ! Miło słyszeć takie słowa , na prawdę. Przez tyle lat miałam mega kompleks przez te wargi . ;/ Ale teraaaaz ^^ aaa i co do tego wyssania ich . Niestety niemożliwe . Mam tylko 16 lat . ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kejt_Roland
Cipka pierwsza klasa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onanista z siódmej klasy
Właśnie walę konia pod twoją ćpkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz zrozumieć że dziewczynie w okresie dojrzewania cipka ulega zmianom Powiększają się wargi wewnętrzne, łechtaczka ,kształt piersi ,aureole ,sutki , zmieniają się kształt bioder jest to normalne a że to następuje dość szybko więc niektóre dziewczęta to szokuje i powoduje niepotrzebny wstyd ,bo nie wszystkie dojrzewają tak szybko Więc nie przejmuj się i naprawdę twoja cipka jest atrybutem kobiecości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×