Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość PatrykusSs

BARDZO PILNIE SZUKAM PRACY ZA GRANICĄ!!! ciężka sytuacja ekonomiczna

Polecane posty

Gość PatrykusSs

20-letni, 100% dyspozycyjny, 100% zaangażowany, 100% chętny do pracy potrzebuje PILNIE pracy za granicą, najchętniej fizycznej z zakwaterowaniem. Jestem osobą sumienną, uczciwą, charakteryzuje się precyzją w wykonywaniu powierzonych mi obowiązków,jestem chętny nawet by wyjechać do pracy jutro. Nie mam wygórowanych żądań finansowych ale chciałbym aby zapewnione było zakwaterowanie od pierwszego dnia pracy. W gre wchodzą wszystkie kraje UE. Niestety paszportu nie posiadam. Umiejętność obsługiwania maszyn, znajomość zagadnień pracy na budowie - niepoparta papierami dzwoń: 726886120 (maila rzadko odbieram) DLACZEGO MIAŁBYŚ SIĘ ZDECYDOWAĆ NA MNIE AKURAT? Mam 20 lat, mam trudną sytuację mieszkaniową i finansową (bardzo trudną), zależy mi więc na pracy (stałej lub w ostateczności na kilka miesięcy), skoro mam trudną sytuację to będzie mi zależeć na pracy, nie będę wybrzydzał, jednocześnie chciałbym wyjechać z kraju w którym nie da się zarobić, nie da się tutaj egzystować normalnie, chciałbym zarabiać rozsądnie. Najlepszy pracownik to taki, który ma motywację do pracy - ja mam ogromną, więc dlatego sądzę iż dając mi szanse, robisz dobry krok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×