Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jacycacy

176cm wzrostu i 64 kg. Dużo ? Dieta jeść połowę resztę zwymiotować ...

Polecane posty

Dziękuję za odpowiedzi :) Ja do końca nie jestem jednak zadowolona z mojej sylwetki. Fakt, nie mam żadnych rozstępów czy celulitu po ciaży, nie wisi mi skóra na brzuchu, jak wiem, że niektóre kobiety mają, ale przeszkadzają mi najbardziej grube uda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Średnia stała utrata wagi przy mojej diecie wynosi około od 5 do 7kg na 24 dni" - hehe :) Moze lepiej pozostawie wypowiedz Pana 199 bez komentarza ... bo musialbym pisac ... zlosliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama mam problem z udami... Twoje nie wydają się grube:) Grunt że nie masz cellulitu:) Ćwiczenia pomogą ukształtować uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdsadsadsads
no niezła metoda, zwłąszca jak chcesz smrodem z buzi i przepięknie przebarwionymi zębami ładnie wyglądać na wiosnę... i mówi ci to bulimiczka.... tak - też jesteś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Borsuku, kiedyś przez tydzień "schudłam" 3 kilo...Potem wyjechałam na weekend, dwa razy zjadłąm normalną kolację i znów bylo 2 do przodu:P Zrzucić 2 litry wody to nie sztuka; spalić 0,5 kilo tłuszczu - to już wyższa szkołą jazdy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od wymiotowania przebarwione zęby ? Tak? No to przyznam, ze nie wiedziałam i że jest to argument odwodzący mnie od tego pomysłu trochę... Wiecie, może to trochę źle zabrzmiało z tym wymiotowaniem. Ja po prostu chciałam ograniczyć posiłki do połowy, w często jest u mnie tak, że np jadę do teściowej a tam ciasta jakieś robione specjalnie przez nią i np nie potrafię jej odmówić, bo wiem, że jest szczęśliwa jak się częstujemy i np wtedy jadłam takie ciasto ale je zwymiotowałam ..... Tutaj nie chodzi o zwracanie normalnych posiłków. Albo są dni np gdy mam okres to potrafię zjeść całą co też raczej nie jest mipotrzebne a ciężko sobie odmówić ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze,no ale faktycznie przecież te kwasy żołądkowe pewnie jakoś na zęby wpływają.... kurcze, ni pomyślałam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miracle 123
Sylwetka bez wyrazu obła. Brak jędrności. Zanik mieśni spowodowany awersją do wysiłku fizycznego :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulll
Ehh według mnie powinnaś poćwiczyć, a nie wymiotować, no i dobrać lepiej biustonosz, bo niestety piersi Ci z niego wypływają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulll
Ehh według mnie powinnaś poćwiczyć, a nie wymiotować, no i dobrać lepiej biustonosz, bo niestety piersi Ci z niego wypływają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, biustonosze mam normalnie inne bo po ciaży urosły mi piersi - ten wzięłam pierwszy lepszy na szybko z szafki, żeby zrobić zdjęcie bo do spania miałam już zdjęty :) :) No i wział mi się akurat taki z czasów gdy jeszcze piersi miałam mniejsze więc spoko, nie o piersi mi chodzi w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada dla jacycacy
jacycacy Twoim problemem jest trochę brzuszek i uda ale dieta to bez sensu w Twoim przypadku raczej żeby nadać im kształtu trochę poćwicz brzuszki i ćwiczenia na pupę, uda, talię, biodra. Mam nadzieję, że sie nie gniewasz bo waga jest ok i jak widzę zdjęcie też sądzę, że nie ma sensu dieta a Ty jesteś niezadowolona bo to ciało w tej części, która opisałam jest takie lejące a i możesz też trochę poćwiczyć ramiona ale tak bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj kolezanko
ale po co zaraz masz sie zmuszac ze wymiotow no bez przesady ty chyba nie rozumiesz albop nie zdajesz sobie sprawy z konsekwencji, jedz pol kazdej porcji ok i badz konsekwentna a nie ze jak cie troche poniesie pojdziesz i wyzygasz, jakos nie miesci mis ie to w glowie, pozatym wazysz idelanie do swojego wzrostu po prostu idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejj kolezanko
ii wez sie za cwiczenia a nie za jakies radyklane metody odchudzajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurtney
boze 64 kg przy 176 to swietna waga ja mam 169 i waze 72 czy tam jeden i zyje i nie czuje sie gruba ale ludzie maja problemy coz prawda jest jak dupa kazdy ma wlasna :))) wiec odchudz sie do 50 mi to w sumie kolo dupy lata pokojz Toba laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehhe Kurtney dobry komentarz :) Uśmiałąm się trochę :) Póki co zaczęłam robić tylko brzuszki no i troszkę ograniczyłam jedzenie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak nieźle wyglądasz po urodzenia dziecka, jednak a na Twoim miejscu popracowałabym nad nogami i brzuchem ;p ja niestety wolę chudsze i bycie chudą, ale mam problem ze swoją psychiką więc tym co napisałam raczej się nie kieruj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lacrymoska90 ... nie smuc sie tym udem ... dodatni bilans kaloryczny + ostre cwiczenia z ciezarami, badz rowerek, orbitrek ... i troche urosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylvvvic
E tam, gadanie bzdetów z tym wymiotowaniem. Ja tak schudłam 3 lata temu jakieś 17 kilo. Było mnie troche za dużo. Rzadko wymiotowałam, ale jak np MUSIAŁAM zjeść kebaba ciasto czy frytki u teściowej, to wymiotowałam i po sprawie. Zęby mam takie jak dawniej, jestem chudziutka i sporo ćwicze, także teraz jem całkiem całkiem i słodycze:) No ale BRZUYSZKI, ROWEREK... ITD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gideaedig
jesli wymiotujesz po posilkach zeby schudnac to niestety masz patologie zwana bulimia ;) nie wybierasz sobie ze nia jestes, lub nie jestes, tak jak nie wybiera sie czy jest sie diabetykiem czy nie. (Biore insuline dwa razy dziennie ale nie jestem diabetykiem - smieszne, prawda?) Co do twojej figury, to masz wielki atut: ladny biust i proporcjonalna figure. Natomiast zgadzam sie ze nie jestes specjalnie szczupla, ja wygladalam dokladnie tak samo kilka niesiecy temu (66 kg - 170cm) a teraz : 57 :D Schudlam 9 kg w dwa miesiace, teraz zaczynam na nowo zeby zgubic ostatnie 4-5 kg. Ale nie wymiotuj, to sie strasznie odbija na przewodzie pokarmowym (i konczy sie ciaglymi zgagami, kwasnym odbijaniem, a nawet mozesz miec poparzony przelyk (kwasem zoladkowym). Wskocz na jakas stronke o bulimii (tzn o wymiotowaniu po posilkach ;)) sama zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, ale w udzie mniej, a Ty ciagle sie smucisz ;) Ale o psychice dobrze napisalas ... bo wymiary masz naprawde chudzielcze :( Pomysl nad przytyciem, zeby ladniej wygladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d0minika
koleżanko! Ja mam 10 cm mniej od ciebie, a waze tylko 3kg mniej. Jedz co chesz, jak przy normalnym, zdrowym odżywianiu, pij dużo wody i jedz mnóstwo grejpfrutów. Chodź na siłownię i ćwicz brzuch, uda, pośladki czy z czym masz tam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×