Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość starchliwy17

1 raz nie przebita blona brak prezerwatywy bialy sluz z pochwy ?

Polecane posty

Gość starchliwy17

Witam, mam 17 lat moja dziewczyna jest dziwica ja jestem prawiczkiem 9 lutego probowalismy wspolzyc tzn moze nie do konca poniewaz to wyszlo z pittingu. Ona wlozyla sobie mojego czlonka i tak pare razy moze z 3 probowala chyba chciala zobaczyc jak to boli. niestety nie udalo sie nam ale potem gdy wlozylem jej palca do pochwy to po wyciagnieciu mialem taki bialy sluz przypominajacy troche sperme ; ( Wiem ze nie mialem wytrysku bo raczej bym go czul. co radzicie co to moze byc ?! Prosze o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starchliwy17
Ludzie prosze powiedzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naatalkaa
Hmm śluz przy podnieceniu jest taki wodnisty czasem trochę ciągnący się i na pewno przezroczysty. A czy dziewczyna może zastosowała przed stosunkiem globulkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starchliwy17
Nie nic nie stosowala. Ale to nei do konca byl stosunek bo wkoncu nie wszedl nie przebilem blony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeeeeg
bialy sluz z pochwy to chyba norma u laski jak jest podniecona!? pamietaj, ze nie musi dojsc do tyopwego stosunku, zeby zaplodnic kobiete. plyn, ktory wydzielasz typowo przed wytryskiem tez zawiera plemniki. ale spokojnie, w ciaze naprawde nie zachodzi sie tak prosto. nastepnym razem pomysl o jakis gumkach, a laska o tabsach? tak najbezpieczniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starchliwy17
Czlowieku uspokoiles mnie bardzo, mowisz ze to norma ? No nie wiedzialem ale to doslownie bylo 10 sekund i po wszystkim takze mam wielka nadzieje ze nic sie nie stalo. to byl 1 jedyny taki wybryk w moim zyciu i to moge sobie obiecac hehe. Ale powiem Wam ze wystraszylem sie jak to zobaczylem ; ( jesli wszystko bedzie ok to bede sie niezmiernie cieszyl, czekam az dostanie Ona okresu 23-24 luty mam nadzieje ze to bedzie okres z krwi i kosci a nie plamienie. Uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meeeeeeeg
heheh do zaplodnenia czasem wystarcza mniej niz 10 sekund :D wyluzuj. chyba poczulbys, ze masz wystrysk.w takim przypadku to musiala byc wydzielina z jej pochwy, ktora jak napisalam wczesniej - to norma. jestem kobieta i cos o tym wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starchliwy17
No poczulbym :) Ale wiadomo ze przeciez jest takie cos jak kurcze nie pamietam nazwy :D cos przed wytryskiem taki mneijszy wytrysk hehe. Ale bylem spokojny raczej patrzylem na jej zachowanie. Chcialbym byc dobrym partnerem teraz nabralem respektu do sexu bo wiadomo jak mysli kazdy w moim wieku :) Fajnie sobie "pobzykac" sam tak myslalem nie zdawalem sobie nigdy w pelni sprawy o konsekwencjach ;) Niech to bedzie lekcja na przyszlosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowieku pomysl
najpierw.. jestes gotowy do bycia ojcem, ze tak sobie z dziewczyna igrasz? ech ta młodzież.. żal ściska serce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starchliwy17
Wiec mam nauczke ! Bledow nie robi ten kto nic nie robi. Mam nadzieje ze skonczy sie to tylko lekcja i wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość człowieku pomysl
na pewno nic się nie stało, tylko strachu dużo. nie tak łątwo zajść w ciążę..;) pozdrawiam i życzę siły i więcej rozsądku na przyszłość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starchliwy17
No starchu napewno duzoooo ;( Dzieki wielkie za pomoc no i uspokojenie ;D Chyba zadne melisy by mi tak nie pomogly hehe. jesli ktos jeszcze bedzie czytal ten temat niech sie wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwy17
Od tamtego czasu moja dziewczyna ma rozne objawy ciazy... temp 36.9 troche podniesiona nudnosci po zapaleniu papierosa tylko i bola ja piersi. Czy to moze byc ciaza ?? Prosze o odpowiedz bo odchodze od zmyslow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwy17
Prosze powiedzcie cos bo nie daje rady ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech zrobi test to
sie dowiesz skad my mamy wiedziec ..niech nie pali tego gówna to nei bedzie miala nudnosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfdsdf
po pettingu juz nie jestescie dziewica/prawiczek :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strachliwy17
Myslicie ze moge sie obawiac powaznie ? DOdam ze jutro Ona chce zrobic test ale okres wypada na 23-24. Powinna robic czy sie wstrzymac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu jeszcze za wczesnie
tydzien do okresu to co tu robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×